Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felétek is beindult a chemtrai...

Felétek is beindult a chemtrail? Ennyi permetező repülőt még nem láttam errefelé. Csak jönnek és jönnek, az egész ég csíkos. Nem tudom miért pont ma.

Figyelt kérdés
A kondenzcsík a repülő mögött egy kicsivel feloszlik, mint tudjuk, vagy egy kis ideig ott marad mielőtt feloszlana. Ezek a csíkok viszont sokáig megmaradnak. Tud valaki erről, mitől van ez az egész? (Nem vagyok egy nagy ezoterikus alkat, azért ide írtam ki, mert itt legalább komolyan veszik valamennyire)
2015. márc. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 tetro ***** válasza:
69%
Mert szélcsend van?
2015. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze van az ezotériához? Asszed szellemet permeteznek v mi?
2015. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%
Nőnap van. Boldog nőnapot mindenkinek. :P
2015. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk is, reggel óta csíkok, keresztek az égen, egyhuzamban mennek, már le is fényképeztem, mert olyan, mintha felosztották volna az eget. :-)
2015. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 Ozmium42 ***** válasza:
71%
És most akkor mi lesz? Vehetek még tartós tejet, vagy már ne? A zsidókat kikerüli?
2015. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
100%
2015. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
80%
Ja, köszönöm Lucifer-666.
2015. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Bármit a világon el lehet bagatellizálni :). Könnyedén, gond nélkül. Pontosan ez a legjobb ellenszere annak, hogy mi emberek, bármi lényegesről tudomást vegyünk. Vedd csak be a kék pirulát, hiszen tudom mennyivel könnyebb legyinteni rá. De akkor ne csodálkozzon senki azon, amit az élettől kap. A kényelem, hogy valaminek nem nézünk utána a tudatlanság melegágya. A tudatlanságra pedig várat lehet építeni. Nagyon szépen kinéző, luxuspalotát amiben van TV, biztos állás... és biztos megdöglés. Ez a Te döntésed. Én igazán nem szólok bele.
2015. márc. 8. 14:35
 9/51 anonim ***** válasza:
44%
Az a fura, hogy nem minden nap ilyen, tiszta égbolt mellett is csak ritkán van ilyen rengeteg és egymást keresztező csík, pedig minden nap szállnak repcsik. Ennek tudja valaki az okát?
2015. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
92%
2015. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!