Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon meg vagyok ijedve!...

Nagyon meg vagyok ijedve! Szerintetek mi történhetett velem? (bővebben a leírásban olvashattok)

Figyelt kérdés
A férjem kórházba került, az intenzíven feküdt. Becsuktam a szemem a váróban, és a halott anyukámmal találkoztam és beszélgettünk, ami fizikailag megtörtént. Nem ájultam el, nem is aludtam el és semmi ilyesmi. Konkrétan újra éltem 1 évet. Tudtam, hogy ki mit fog mondani, mikor mi fog történni, mintha a jövőbe láttam volna, közben pedig újra éltem 1 évet. Sajnos anyukám halálát nem sikerült megakadályoznom...

2015. jún. 24. 19:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem látomásom volt, hanem a múltba csöppentem! Biztos, hogy nem halucináció volt, mert érdekes, hogy akkor 1 évig tartana 0-24h-ig?

Próbáltam megváltoztatni a múltat, valószínűleg ezért kellett visszamennem 1 évet! A férjem már teljesen felépült, köszönöm az érdeklődést!

Mielőtt vissza mentem volna 1 évet, azelőtt azt érezte, hogy elgyengülök, zsibbadást nem éreztem, csak azt, hogy nincs súlyom és 1x már csak a múltban találtam magam! Furcsa volt minden, nem értettem mi történik.. aztán rájöttem, hogy 1 évet visszautaztam és ez egy ajándék. Sajnos nem tudtam megakadályozni édesanyám halálát és a férjem balesetét, ezért se értem, hogy miért kaptam vissza az 1 évet. Sokan kívánják, hogy bár visszatudnák tekerni az időt... én nem kívántam, de megtörtént. Életem legrémisztőbb élménye volt, de egyben a legnagyobb ajándék, amit valaha kaptam az élettől, a tudománytól! ... miután visszacsöppentem 1 évet a múltba, és ugye rájöttem, h. mi történik velem, akkor tudtam, hogy a fiam mindjárt hazajön, hogy mutassa nekem a rajzait, amit az iskolában készített, azt is tudtam, hogy mit fog mutatni és mondani mellé, mert 1x már átéltem... teltek a napok, hónapok és édesanyám halála.... majd a férjem kórházba kerülése. Mondtam neki, hogy ne üljön ma autóba, mert karambolozni fog és az intenzíven fog kikötni, és azt is mondtam h. pontosan hol és hány órakor... csak nézett rám és azt hitte, hogy elment az eszem... nem tudtam megakadályozni, a baj megtörtént...

2015. jún. 26. 17:32
 12/15 Tom Benko ***** válasza:
Rendkívül valós élmény lehetett. De képzeld el, én a múltkor nyolc óra alatt vagy tíz évet éltem át. Álmodtam.
2015. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én nem álmodtam... mondom, hogy itt egyesek azt hiszik, hogy megbolondultam....
2015. jún. 27. 21:15
 14/15 Tom Benko ***** válasza:
Nem álmodtál, hallucináltál. Senki nem mondta, hogy megbolondultál, ekkora idegi megterhelés esetén ez teljesen normális.
2015. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

lololololol


OMG :D ...

2015. jún. 28. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!