Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelenlét érzés és különös...

Jelenlét érzés és különös szag, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Gyermek koromtól egészen tini koromig előfordult, hogy mikor egyedül voltam, sokszor úgy éreztem, veszélyben vagyok, valami gonosz dolog jelenlétét éreztem és ilyenkor mindig éreztem valami különös szagot.Nem kell poénkodni, nem volt kifejezetten kellemetlen szag, nem is hasonlítható semmihez, teljesen idegen, nyugtalanító illat volt.Előfordult olyan is, hogy ezt éreztem meg előbb és akkor tudatosult bennem a veszély érzete.Ilyenkor mindig kimenekültem a lakásból, mert kint nagyobb biztonságban éreztem magam, bár ott sem mindig.Még most, felnőtt koromban is érzem néha ezt a zavaró érzést, hogy valami figyel, vagy van bent valami ami ártani akar, de már le tudom küzdeni ezt a félelmet és nem szoktam azt a furcsa szagot sem érezni.Mi lehetett ez?
2015. jún. 28. 16:57
 1/7 Legoman ***** válasza:

Ha egyéb dolgok nem történnek a házban. Akkor lehetséges, hogy magas mágneses mezőben tartózkodsz, és minél tovább vagy benne, előidézhet paranoiát, ha nagyon magas, akkor még bőrirritációt is.

Emiatt érezheted azt, hogy valaki figyel, vagy tulajdonítasz egy szagot, illatot paranormálisnak.

2015. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Agy és vagy agytörzsi tumor.
2015. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fürödtél rendesen?
2015. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy tumor, mert az nem múlt volna el magától és ahogy írtam, felnőtt koromban a szag már nem társult a jelenséghez.Valószínű, hogy az érzékelésem gyengült.Ahogy mondják, a gyerekek még könnyen érzékelnek különös jelenségeket, aztán sokaknál ez megszűnik, nálam nem szűnt meg teljesen, úgy látszik csak részben.
2015. jún. 28. 17:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Első, de igen, történtek más dolgok is.A legelső történés az volt, hogy láttam valami démonszerű lény megjelent a szobánkban.Ehhez kapcsolódott minden további félelmem és furcsa tapasztalatom.De szüleim elmondása szerint már egész kicsi koromtól nagyon félős voltam, soha nem lehetett egyedül hagyni egy percre sem a szobában mert akkor üvöltöttem.Mondták anyuék, hogy sokszor rájuk is a frászt hoztam a rettegésemmel.
2015. jún. 28. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legoman ***** válasza:

Akkor még mindig a mágneses mező elméletem áll helyt, de nem szeretném kikiáltani, mivel ahhoz meg kellene mérni a szoba mágneses mezejét, és a ház. Ha magas értéket mutat, akkor nem véletlen, hogy ilyeneket érzel, főleg ha érzékeny is vagy rá.


A démonok nem látogatnak csak úgy embereket, így ha még is volt ott valami, akkor nagy eséllyel nem az volt.

2015. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!