Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok olyan konzervat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan konzervatív, hogy nem értem, hogy van együtt egy 47 éves (nem gazdag! ) férfi egy 20 éves lánnyal 1-2 éve?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 23:00
 1/8 Marko polo ***** válasza:
55%
Én azt nem értem ,, hogy miért van együtt egy 21 éves csávó egy 12 éves lánnyal ???
2014. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom szeretik egymást.
2014. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegy? Felnőtt ember mind a kettő, azt csinálnak amit akarnak.
2014. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Csak.
2014. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Mert megtalálták azt egymásban, amit másban nem. :)

És nem törődtek a korral, csak a szerelmükkel. :)

2014. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagy a bréé, vagy valami spécit tud az ágyban a csávó amit te sosem fogsz, vagy el sem tudod csábítani a 20 éves csajt mert ebben is jobb az a 47 éves. Van aki korfüggetlenül tud csajokat felszedni, és van aki meg kínkeservesen, vagy soha. Ennyi.
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak ettől nagyobb korkülönbségű kapcsolatok is, amelyek kifogástalanul működnek! Manapság nincs már ebben semmi meglepő.
2014. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

7-es vagyok.

nekem volt egy 58 éves pasim. Rengeteget tanultam tőle az életről és a szexről. Nagyon tudott szeretni. Két évet voltunk együtt, de egy életre meghatározó élmény marad.

Egy-két esetet leszámítva sohasem szóltak be, hogy az "apáddal hancúrozol". (Mondjuk engem nem nagyon izgat más véleménye.) Több megbecsülést kaptam tőle, mint bárkitől eddig. És rajongásig szerettem! És nem csaltam meg, mert mindent megkaptam tőle: valójában általa ismertem meg magamat, a testemet és az élvezeteket. (nem volt milliomos!)

Nyilván nem tervez ilyen esetben hosszú kapcsolatot az ember, mert pl. szerintem nem lenne jó, ha egy 58 éves férfinak gyereke születne és 80 lenne amikor a gyerek 20 - de minőségi kapcsolatnak kiváló!

25/L (privit nem kérek és nem válaszolok!)

2014. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!