Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett az a rejtélyes lény?

Adamlord9 kérdése:

Mi lehetett az a rejtélyes lény?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt láttam egy lényt de csak ide írom ki mert mindenki segghülyének néz és ráfogja az egészet a macskára!!! :( Néztem a TV-t este. Vége volt a résznek. Kinézek az ablakon és egy mozgékogy emberszerű lényt látok ami 3 másodperc alatt felmászott a létrán keresztül a padlásra. Azt hittem eggyik szülőm de nem. Papám felment és nem látott semmit. Olyan volt mintha még a karja is nyúlt volna. Zajos volt. Nem kellenek a "drogos" és a "hülye 10 éves" kommentek. Vegye mindenki pls aki tud valamit erről az írjon.

2015. aug. 3. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi nem fizikai lény lett volna, nem használja a létrát. Eszemben sincs lehülyézni, de szerintem valami állat volt, vagy összekombináltál valamit a félelemtől.
2015. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Érdekes

Mr.Fantastic(marvel)

Milyen magas volt a létra?

Kérek egy precízebb leírást.

2015. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Menyét , görény stb pl ? nagyobb testű rágcsáló ?
2015. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ember alakja volt és mint mondtam nagyon mozgékony volt
2015. aug. 3. 13:34
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Rabló
2015. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igazad van könnyebb egy idegen lényt belemagyarázni a dolgokba mint reálisan megközelíteni . Magasságot sem írtál sem semmit , szerinted hány lénynek kellene létra egy padlásra való feljutáshoz vagy mi a bánatért a padlásra menne egyáltalán ?
2015. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Legoman ***** válasza:

A szellemek szeretik használni az ilyen tárgyakat. Általában használják is.

Több lehetséges oka van.

Vagy valóban egy állat volt.

Bentről úgy látszott, mint egy árnyék, mert valamiről kivetődött, és mondjuk valaki mozgott, és az olyan volt, mintha felment volna a létrán.

Kocsik fényszórója és egy tárgy is képezhet ilyet.

Meg még, ami reális magyarázat lehet. Próbálgatni kell.

De szerintem nem volt ott semmi sem.

Ha egy árnyékot látsz, és nem teszteled le, hogy mi okozta és szellemnek vagy más lénynek kiáltod, akkor nehezen fogsz eltérni a ténytől, hogy lehet más történt.

Persze nem zárjuk ki, hogy egy szellem volt, de először mindig racionális magyarázatot keresünk, ami hasonló tapasztalatokat vált ki, mint a látottak. Ezáltal sikerült kideríteni, hogy mi is történt.

3 mp-ig bármi vethet árnyékot kintre.

Legközelebb menj ki, és nézd meg, hogy mi történt. :) Ez talán a legbiztosabb. :)

2015. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy nem fizikai de egy ember se tudna 2,5 másodperc alatt felmászni ilyen hangosan egy 4-5m létrára és különben se féltem először úgyhogy nem kombináltam semmit. Amugy is kb. majdnem olyan magas volt mint slenderman. Egy ideig nem tudok megint válaszolni mert az oldal nem engedi :/
2015. aug. 3. 13:51
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze a szellem arról híres hogy tárgyakat használ még főzni is tud , és slenderman ? Anyám én itt kiszállok
2015. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem határozott slenderman csak hozzáhasonlítom... -_- Nem lehetett árnyék se mert két fal között van a hely ami azt jelenti hogy NEM lehet fény az utcáról. Nem is macska se kecske se slendertroll se én se fingárnyék! :D
2015. aug. 3. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!