Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett az a rejtélyes lény?

Adamlord9 kérdése:

Mi lehetett az a rejtélyes lény?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt láttam egy lényt de csak ide írom ki mert mindenki segghülyének néz és ráfogja az egészet a macskára!!! :( Néztem a TV-t este. Vége volt a résznek. Kinézek az ablakon és egy mozgékogy emberszerű lényt látok ami 3 másodperc alatt felmászott a létrán keresztül a padlásra. Azt hittem eggyik szülőm de nem. Papám felment és nem látott semmit. Olyan volt mintha még a karja is nyúlt volna. Zajos volt. Nem kellenek a "drogos" és a "hülye 10 éves" kommentek. Vegye mindenki pls aki tud valamit erről az írjon.

2015. aug. 3. 12:59
1 2 3
 21/24 ktk312 ***** válasza:

A leírásodból én is egyből a rake-re gondoltam. Nem láttam még, de egyszer keresztül suhant a szobán exem állítása szerint.


Amikor ez történt baszott nagyot durrant a konvektor, én meg egy erős fényt érzékeltem csukott szemen keresztül, de nem fényszóró volt, mert hangja nem volt.


Ezen felül exem egyből kirohant a szobából, mert a húgára ment rá...

2015. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Gereblye (Egyesek rake-nek is hívják) volt az. Bár a néger tetőfedőt se tartom kizártnak :D
2015. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A gereblye nem lehetett, mert a foga beleakad a létra fokába mászás közben, tehát vagy fennakad, vagy leesik.
2015. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
3 maradt. Vagy néger tetőfedő (aki olyan #YOLO hogy padlásról javítja a tetőt XD). Vagy rake. Vagy szellem/démon. Tegnap este láttam ugyan az előtt az ablak előtt egy fehér szempárt! (tuti beképzeltem)
2015. aug. 4. 06:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!