Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett az a rejtélyes lény?

Adamlord9 kérdése:

Mi lehetett az a rejtélyes lény?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt láttam egy lényt de csak ide írom ki mert mindenki segghülyének néz és ráfogja az egészet a macskára!!! :( Néztem a TV-t este. Vége volt a résznek. Kinézek az ablakon és egy mozgékogy emberszerű lényt látok ami 3 másodperc alatt felmászott a létrán keresztül a padlásra. Azt hittem eggyik szülőm de nem. Papám felment és nem látott semmit. Olyan volt mintha még a karja is nyúlt volna. Zajos volt. Nem kellenek a "drogos" és a "hülye 10 éves" kommentek. Vegye mindenki pls aki tud valamit erről az írjon.

2015. aug. 3. 12:59
1 2 3
 11/24 Legoman ***** válasza:
Akkor annyiban tudunk kiegyezni, hogy láttál valami, de nem tudjuk mi volt, mert ez lehetett bármi. Nem kiáltjuk ki paranormális esetnek, de mindenesetre nincs rá magyarázat.
2015. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ennyi információból ez bizony rejtély marad.
2015. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
En feldudnák 2.5 másodperc alatt mászni a létrára es en is bizony hangos lennék . Különösen gyorsan tudok járni es szaladni is . Lehet hogy mar páran beképzekték hogy démont láttak pedig csak en voltam :)
2015. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Lehet fáradt voltál már és csak beképzelted vagy valami, na mindegy. Amúgy a leírás alapján én szerintem a rake vagy ahhoz hasonló lény lehetett, ha tényleg ott volt.

[link]

2015. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én fekete alakot láttam de lehet hogy rake lehet hogy valami más! :) amugy kösz
2015. aug. 3. 16:43
 16/24 A kérdező kommentje:
De pls aki már látta ezt a lényt az szóljon!
2015. aug. 3. 17:00
 17/24 A kérdező kommentje:
B*zz! XD elfelejtettem kiírni hogy a lény fekete volt. Mintha feketeségből állt volna össze
2015. aug. 3. 17:22
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évvel ezelőtt, egy néger tetőfedő munka közben leesett a munkaterületről, és azonnal meghalt, de előtte még közölte utolsó szavaival, hogy ezt a munkát be kell fejezni. Azóta országszerte láttak egy fekete alakot a tetőkre mászni, bár javítások nem történtek, hiszen már nem tudja megfogni a kalapácsot.
2015. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Cikkek nem jelentek meg a halálesetről, mivel feketén dolgozott, és így a munkáltatója megpróbálta eltusolni az ügyet.
2015. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#14 vagyok.

Fekete volt?

Akkor még nincs kizárva a Rake, vagy valamilyen földönkívüli lény. De esetleg még lehetett a molyember, bár annak vannak szárnyai, szóval nem hiszem hogy mászott volna létrát, ráadásul elég félresikerülten néz ki.

Esetleg még a Jeff the killer volt, bár ez csak egy creepypasta, szóval nincs valóság alapja. De vannak olyanok akik azt állítják, hogy látták már, de biztos kamu. :D

De lehetett még egy démon/szellem. És az sincs kizárva, hogy ugyebár csak beképzelted mivel este volt már.

2015. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!