Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki nem...

Én vagyok az egyetlen aki nem hisz semmiben?

Figyelt kérdés
Démonok, jóslás, álmok jelentősége, szörnyek, legendák és egyéb természetfeletti lények..... én vagyok itt az egyetlen REALISTA?
2015. aug. 6. 23:08
1 2
 1/11 Ozmium42 ***** válasza:
Mindenki hisz valamiben.
2015. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is hiszek valamiben, de azok nem ezek a mágikus baromságok (már bocsánat) és az űrlények nem ide tartoznak, mert 1000% hogy léteznek (csak nem olyanok ahogy elképzeljük őket) és nagy eséllyel sosem fogjuk látni őket és ők sem minket........
2015. aug. 6. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:

tehát abban hiszel, te vagy az egyetlen realista? nem tűnsz realistának, de nem baj, vagyis mindegy

[link]

2015. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszek benne h én lennék az egyetlen realista, pont arra vagyok kíváncsi h ki az még...... ki tartja baromságnak a mágiát!
2015. aug. 6. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
te szkeptikus vagy nem realista...
2015. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, itt vagyok például én is. Hidd el, a világ tele van NORMÁLIS, épeszű emberekkel, csak a hülyéknek nagyobb a pofájuk.
2015. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szkeptikus nem nem hisz, hanem kételkedik és bizonyítékot vár. Én is szkeptikus vagyok, pedig a természettudományokkal és a mágiával is jól megvagyok. Bizonyíték nélkül én sem hiszek senkinek, és semmiben. De nyitott vagyok arra, hogy bizonyítékot kapjak, vagy találjak.

Egyébként az ufóknak semmi közük az ezotériához, mi sem értjük miért ide van besorolva az az almenü.

2015. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah, annak az egyéb kérdésekben lenne a helye.
2015. aug. 7. 00:08
 9/11 Ozmium42 ***** válasza:
65%
Mondana egy realista olyat, hogy 1000%? Legfeljebb 100% lehetne... ha konkrétan ismernénk akár csak egy földönkívüli élőlényt. Enélkül pedig egy realista nem saccolgat, de ha meg is teszi, valahol 100% alatt lövi be.
2015. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ense hiszek ezekben. Magamban hiszek.
2015. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!