Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik velünk miután...

Mi történik velünk miután mehaltunk?

Figyelt kérdés
Nekem a legésszerűbb dolognak az tűnik hogy a szellemünk elkerül egy másik helyre/ marad ebben a világban csak egy más formában. Más esetekben pl lélekvándorlás... furcsa mert akkor az előző életünk emlékei csak úgy törlődnek és nem marad semmi... Nagyon sokat gondolkozok ezen mostanában.

2015. aug. 16. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát itt egyetlen egy probléma áll fent szerintem a világon nincs olyan ember aki mehalt
2015. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
nem történik semmi. ezeket a meséket csak az egód hiteti el veled, de az igazság az, hogy egyáltalán nem vagy olyan fontos (semelyikünk sem az), hogy örökké "élj"
2015. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Hát te lehet nem vagy de hogy én az vagyok az biztos
2015. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eltemetnek, max a gyerekeid vagy az unokaid mondanak rólad történeket, leéled az életed, és utána olyan lessz mielőtt megszülettél, gondolom mikor a gép kikapcsol, nem lessz semmi :)
2015. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ujjászületsz egy meleg kandurmacskaként
2015. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is hasonló lehet, annyi különbséggel, hogy nem kitörlődik, csak el lesz nyomva mélyre a régi tudat
2015. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szempontból lényegtelen miben hiszel, maximum bután halsz meg. Halálunkkor az történik, hogy meghalunk, ahogy te is meghalsz, de az emlékeinkben tovább élsz, mint az az ember, aki bután halt meg, és a halála pillanatában is azt hitte, hogy újjá fog születni. :D
2015. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz túl sokat, majd kampec után ráérsz.
2015. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!