Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy lány aki mai napig...

Van egy lány aki mai napig tetszik, általánosan teszem fel a kérdéseket. Hogy is vannak ezek?

Figyelt kérdés

Tehát minden féle ezotériai szemszögből vizsgálnám a témát.

Kezdjük azzal, hogy 8 éve ismertem meg a lányt, sajnos semmi nem lett köztünk 2 puszi és egy ölelésen és pár mondaton kívül.

Ő szűz lány, én rák férfi vagyok, énnekem nagyon bejön, de ő hallani se akar rólam azon kívül, hogy nagy nehezen vissza jelölt fb-n.

Vonzás törvénye hathat-e ebbe az esetbe?

Esetleg "meg van írva a sorsunk"?

Az az igazság, hogy volt n+1 barátnőm, szexkapcsolatom de mégis valahogy ezt a lányt akarom magamnak, még ha tök más is a zenei ízlése, hogy ő Angliát én meg Németországot/Ausztriát szeretem, az se érdekel, csak maga a szépsége.

Ha még van olyan ami ezen kívül érdekes lenne akkor kérdezzetek, viszont kíváncsi vagyok minden eshetőségre, nekem nagyon bejön a lány!


2015. aug. 28. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom a pszichiátert.
2015. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezekkel ne foglalkozz ezek szinte mind idi*ták nem tudnak értelmes választ adni igen lehet bevonzani azzal de elösször gondolj és akarj + képzeld el és sikerül ha kicsi az aurája könnyen bevonzod ha nagy és erős akkor nehezen mert ellenáll nekem nagy az aurám hisz én látom írj majd privátba
2015. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!