Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üdv! Ez beteljesülés közeli...

Üdv! Ez beteljesülés közeli élmény volt?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, tegnap meditáltam, előtte letöltöttem egy théta állapotba juttató hanganyagot. Hallgattam, kezdtem ellazulni, és jobban, és jobban. Már éreztem hogy így is nagyon mély állapotba kerültem, de még lejeb akartam menni. Viszketni kezdett a karom, aztán mikor nem figyeltem rá elmúlt. A lelkemre kezdtem koncentrálni, és egyszer csak éreztem mintha felfelé haladnék, mintha valami felé közelítenék. Nagyon jó érzés volt maga az út is, de amikor egybeértem vele olyan volt mintha megszűntem volna, nem éreztem, nem is gondoltam rá, olyan volt mintha nem lenne testem. Elképesztően csodás érzés volt, azt akartam hogy sose legyen vége. Ekkor bevillantak képek az agyamba, láttam egy hatalmas íves faajtót, mikor közelebb értem "tudatalatti" volt nagy betűkkel fölé írva. Mikor beléptem olyan érzés fogott el amit egyszerűen nem tudok szavakkal leírni. A hely félhomályban úszott, mint egy hatalmas, régi könyvtár ahol sok-sok éve nem jártak. Polcain szépen sorakoztak a vastag porral belepett díszes pergamenhez hasonló tekercsek. Találomra kibontottam párat, azt hiszem az elfogadás, jóság, és emlékek közöttük voltak. Azt akartam hogy soha ne legyen vége, de mikor kizökkentem ebből az állapotból (elejétől kezdve kb.1 óra volt) megmaradt a boldogság érzése, és így is aludtam el. Reggel mikor 4 óra alvás után felébredtem friss, és üde voltam, boldog. Aztán ma észrevettem hogy odafigyelek a körülöttem lévőkre, jókat nevetek bárkivel is vagyok, tenni akarás van bennem, önkéntelenül is kedves vagyok, mindenki kereste ma a társaságom, gondoltam egy kv-ra, olyan 15-20 perccel később a kollégám hozott nekem egy kv-t, aztán édeset ettem volna,1 óra múlva szilvás gombócot ettem. JA! Azt majd elfelejtettem hogy reggel azzal indítottam hogy a barátom felkínált egy helyet náluk a cégnél, amin még gondolkodom. Mi történhetett tegnap éjjel? A mai körülmények lehetnek véletlenek, vagy köze lehet az átélt élményhez? Még egyszer mondom, elképesztően JÓL éreztem magam ott ahol voltam, ilyet még sosem tapasztaltam. Egyébként sokszor eszembe jut hogy mi történt, és mindig úgy érzem hogy valami megváltozott tegnap. Akárhogy is legyen, azóta is visszavágyom minden percben oda ahol voltam. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!

2015. szept. 15. 17:19
1 2
 1/14 Agent J ***** válasza:
0%
Legközelebb a szexuális kategóriában rakd ezt a kérdést. :D
2015. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Legoman ***** válasza:

Ezt a kérdést nem kifigurázni, ugyanis tényleg csodálatos érzés. :D


A kérdésedre válaszolva az elme nagyon sok mindenre képes.

Én régen olyanokat csináltam, hogy mentem egy üres utcán, ahol tudom, hogy ritkán járnak autók, és megpróbáltam egy autót odavezetni arra az útra.

Például:

Megyek az utcán, ahol nem járnak autók, és azt mondom:

"Ha elérek addig a fáig, akkor befordul szemből az utcába egy fekete wolkswagen."

És mikor elértem a fához, akkor befordult egy.

De volt olyan is, hogy fehér opelre koncentráltam, az érdekes volt, mert úgy történt, hogy befordult az utcába egy zöld OPEL, és utána közvetlen ment egy FEHÉR színű autó.

Régen ezzel szórakoztam, és nekem is a meditációk hatására sikerültek, így szerintem lehet köze hozzá. :)

2015. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek! Köszönöm a válaszod! :D Szerinted mi a megfelelő besorolás ha nem az ezotéria? Csak úgy kíváncsiságból..


Második válaszolónak köszönöm a hozzászólást! Azt mondod átélted te is. Szerinted hol van a "vége", meddig lehet elmenni? Már magát az állapotot értem ez alatt. De az a része is érdekel hogy te tovább is mentél ezekben a dolgokban? Úgy értem nagyobb dolgokat próbáltál bevonzani?

2015. szept. 15. 19:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem! Reggel olyan szinten tudtam visszaemlékezni, amikről azt hittem idáig hogy képtelenség.. Folyamatosan vezettem vissza az időben az emlékeket, és eljutottam egy 3-4 éves szintig, mikor is az ablakban ülök, és a fater fogott. Se fű, sem kerítés nem volt. Mondtam neki hogy mire emlékszem, és mondta hogy igazam van, mert valóban nem volt sem fű az udvarban, sem kerítés. Hüledezett hogy hogyan emlékeztem vissza arra az időre, ami majdnem 18 éve volt. Nem árultam el neki :D
2015. szept. 15. 20:06
 5/14 Legoman ***** válasza:

Nagy dolgokat még nem próbáltam, egyenlőre csak eddig mentem el, hogy a környezetemben levő dolgokat tudjam befolyásolni a kedvem szerint.

Persze vigyáztam arra, hogy mások akaratába ne nagyon avatkozzak bele.

2015. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ÉS vissza tudtál valaha jutni arra a szintre amiről beszéltem? Nem tudom minek hívjam.. Théta állapot? Vagy más?
2015. szept. 15. 20:14
 7/14 Legoman ***** válasza:

Ilyet én is csináltam már, hogy visszaemlékeztem.

Alfa szinten csináltam, találtam egy dobozt, amiben képek voltak, egyikre az volt írva, hogy "jövő", a másikra pedig, hogy "múlt".

A múltat nyitottam ki, de nagyon nem mélyedtem el a képekben, mert nem erre voltam kíváncsi alfa szinten, erre csak véletlenül akadtam rá.

Viszont nagyon sok mindenre fény derült a múltamból, amit már el is felejtettem régen.

2015. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Legoman ***** válasza:

Théta szintre vissza, sőt mélyebbre is lementem már, nem is egyszer.

Mikor az asztrális kivetülést gyakoroltam, akkor az agyamat 4 hz-re vagy kevesebbre kellett hangolnom, ahhoz hogy kikapcsolódjon minden érzékelésem. Ez sikerült is egy párszor.

Általában csak alfa szinten tevékenykedtem.

2015. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid!
2015. szept. 15. 20:20
 10/14 Legoman ***** válasza:
Szívesen. :)
2015. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!