Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üdv! Ez beteljesülés közeli...

Üdv! Ez beteljesülés közeli élmény volt?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, tegnap meditáltam, előtte letöltöttem egy théta állapotba juttató hanganyagot. Hallgattam, kezdtem ellazulni, és jobban, és jobban. Már éreztem hogy így is nagyon mély állapotba kerültem, de még lejeb akartam menni. Viszketni kezdett a karom, aztán mikor nem figyeltem rá elmúlt. A lelkemre kezdtem koncentrálni, és egyszer csak éreztem mintha felfelé haladnék, mintha valami felé közelítenék. Nagyon jó érzés volt maga az út is, de amikor egybeértem vele olyan volt mintha megszűntem volna, nem éreztem, nem is gondoltam rá, olyan volt mintha nem lenne testem. Elképesztően csodás érzés volt, azt akartam hogy sose legyen vége. Ekkor bevillantak képek az agyamba, láttam egy hatalmas íves faajtót, mikor közelebb értem "tudatalatti" volt nagy betűkkel fölé írva. Mikor beléptem olyan érzés fogott el amit egyszerűen nem tudok szavakkal leírni. A hely félhomályban úszott, mint egy hatalmas, régi könyvtár ahol sok-sok éve nem jártak. Polcain szépen sorakoztak a vastag porral belepett díszes pergamenhez hasonló tekercsek. Találomra kibontottam párat, azt hiszem az elfogadás, jóság, és emlékek közöttük voltak. Azt akartam hogy soha ne legyen vége, de mikor kizökkentem ebből az állapotból (elejétől kezdve kb.1 óra volt) megmaradt a boldogság érzése, és így is aludtam el. Reggel mikor 4 óra alvás után felébredtem friss, és üde voltam, boldog. Aztán ma észrevettem hogy odafigyelek a körülöttem lévőkre, jókat nevetek bárkivel is vagyok, tenni akarás van bennem, önkéntelenül is kedves vagyok, mindenki kereste ma a társaságom, gondoltam egy kv-ra, olyan 15-20 perccel később a kollégám hozott nekem egy kv-t, aztán édeset ettem volna,1 óra múlva szilvás gombócot ettem. JA! Azt majd elfelejtettem hogy reggel azzal indítottam hogy a barátom felkínált egy helyet náluk a cégnél, amin még gondolkodom. Mi történhetett tegnap éjjel? A mai körülmények lehetnek véletlenek, vagy köze lehet az átélt élményhez? Még egyszer mondom, elképesztően JÓL éreztem magam ott ahol voltam, ilyet még sosem tapasztaltam. Egyébként sokszor eszembe jut hogy mi történt, és mindig úgy érzem hogy valami megváltozott tegnap. Akárhogy is legyen, azóta is visszavágyom minden percben oda ahol voltam. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!

2015. szept. 15. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És sikerült az asztrális kivetülés? Milyen volt a legmélyebb tudatállapotban lenni? Hogy sikerült visszamenned Théta szintre? Hogy jutottál mélyebbre? Nem vagyok benne biztos hogy sikerülni fog még egyszer.
2015. szept. 15. 20:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ennyit kérdezek, de nagyon érdekel a téma :)
2015. szept. 15. 20:24
 13/14 Legoman ***** válasza:

Az asztrális kivetülés sikerült.

A legmélyebb tudatállapotban lenni, nem is tudom leírni milyen volt. Egyszer csak kikapcsolt minden érzékelésem, nem hallottam, nem éreztem semmit, se a testem. Azt se tudtam, hogy volt-e testem. Olyan volt, mintha nem is lett volna testem. Csak gondolkodni tudtam.

Itt meg is történt a kivetülés (mivel ez volt a célom vele), és akkor se hallottam, viszont láttam, pedig a szemem csukva volt. És ami érdekes volt még, hogy álltam, nem pedig ültem. Bár csak pár másodpercig voltam kint, akkor is jó érzés volt. Utána majd kicsattantam az energiától. :D

Egyszer történt olyan is, hogy véletlenül vetültem ki, akkor hirtelen megijedtem, és vissza is kerültem. Mondjuk éjszaka felkelek, és azt látom csak, hogy lebegek az ágy felett, és tudok mozogni jobbra balra. Nagyon fura érzés volt, tényleg bennem volt az az érzés, hogy én most repülök. Majd visszakerültem a testembe, mert megijedtem, ahogy hirtelen megakartam mozdulni, és nem felültem az ágyról, hanem arrébb repültem. Ha valamit nem értesz, abból ahogyan leírtam az eseményt, akkor nyugodtan kérdezz rá, mert sokszor nem írok összefüggően. :)

Théta szintre, alfa szintről jutottam le. Alfa szintre egész könnyedén letudok menni, és onnantól már csak mélyebbre kell mennem, ezt nem tudom konkrétan leírni, hogy mert magától lecsúszok, ha akarok Théta szintre, szépen lassan.

Mélyebbre kezdetben hangfelvételekkel jutottam el. Pontosabban binaural felvételekkel. Beírod youtubeba, hogy Delta binaural, vagy Alfa binaural stb., akkor szerintem kilök egy jó pár videót.

Én ezzel értem el az asztrális kivetülést:

https://www.youtube.com/watch?v=Kacr24Ckl-Q


A videó nem pont ugyanaz, de a frekvencia megegyezik, maximum 0,5-1 hz eltérés van, de mindenképpen benne van még a delta szint frekvencia szintjén. :)

2015. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Írtam neked privát üzenetet tegnap! Kérlek, írj, hogy megkaptad-e? Köszi!!!

2016. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!