Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek ki a legszimpatikusabb,...

Nektek ki a legszimpatikusabb, aki legtöbbször a legtöbb hasznos választ szokta adni kategórián belül?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mi a "hasznos válasz"?

Itt, az ezo oldalon az, ha semmi blődségnek nem mond ellen az ember.

Minden más esetben le lesz "szkeptikuskázva".

2015. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Sztem Lucifer 666 adja a jó válaszokat. Ojkor vicces is.
2015. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lucifer tényleg nagyszerű válaszokat szokott adni és még dubitus is de volt fent a múltkor egy srác a nevét nem tudom állítólag ő irányítja ezt az egész szocikot és másokat szokott letiltani innen. a múltkor beszélt róla az egyik itteni barátom, hogy őt már számtalanszor letiltota mert beszólt neki. azt mondta hogy direkt idiótának tettei magát mert ez is része a terveinek. Róla mit tudok? Valóban létezik?
2015. okt. 3. 21:55
 14/23 anonim ***** válasza:
Ezt az elméletet még nem halotam.
2015. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Te bizonyára jigsawra gondolsz, de egy csomó néven ismert ő mondja mindig, h az egész világ egy játék és csak játszik velünk.De egyébként egy kóros hazudozó, aki arra játszik, h letiltsa a másikat.Kiröhög és nem tisztel senkit mindig máshogy jön vissza van amikor szkeptikust és van amikor ezóst játszik,de mindig más személyiséggel.Nem megbízható folyton visszajön valamilyen gyilkos vagy bűnöző névvel.Legutóbb jokerként. Vigyázz vele az ilyeneket kerülni kell. 😅
2015. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jigsawt ismerem és egyáltalán nem olyan ahogy leírtad ő nagyon intelligens és vicces segítőkész.
2015. okt. 4. 10:11
 17/23 A kérdező kommentje:
ő képes kitalálni a másik felhasználó nevét anélkül, hogy ismerné azt előre megtudja mondani, hogy milyen válaszok fognak érkezni egy kérdésre sok mindenhez ért.
2015. okt. 4. 10:19
 18/23 anonim ***** válasza:

"Méghogy 'észérvekkel alátámasztott komment' annak a pszichiátrián a helye. tiszta idegbeteg az az ember. ne emlegesd a végén még idejön nekem:DDDD"


Linkeld be az egyik kérdését, válaszát, ami ilyen volt kérlek, egyet se láttam!

2015. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 nem fogok neked linkelgetni.
2015. okt. 4. 11:46
 20/23 anonim ***** válasza:

Nemis vagyok idegbeteg, csak amikor nem hisznek nekem, hogy itt földönkívüliek járkálnak egy kicsit mérges vagyok. Nyugodt ember vagyok, de van amikor meg tudnék enni egy embert. Nem kedvelem a szkeptikusokat, de szerintem ez kölcsönös.Kis koromban láttam egy idegen űrhajót, de nem akartak elvinni azóta hiszek bennük. Én kisfalusi vagyok a házunk mellett van egy nagy fa és aztat szokták megkerülni az idegenek.

George Adamski

2015. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!