Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek ki a legszimpatikusabb,...

Nektek ki a legszimpatikusabb, aki legtöbbször a legtöbb hasznos választ szokta adni kategórián belül?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 12:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
:DDD
2015. okt. 4. 18:05
 22/23 anonim válasza:
Mi az,hogy nem ééén???😨
2015. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nade 68%-ban Adamski most miért nem akarsz játszani velem? Légy mérges, hiszen förtelmes dolgokat mondtam neked az előző válaszomban, nem? Egyébként én neked drukkolok, de valami nagyon idegesít. Tudod mi az? Hát az, hogy nem vagy George Adamski néven regisztrálva, valami hülye nevet leregeltél pedig már egy csomószor mondtam neked, hogy "George(szóköz kétszer)Adamski" a múltkori contact izé is tiszta hülyeség volt. Komolyan mondom (ez pedig nem fordított pszichológia), hogy valaki le fogja regelni a nevedet, akkor pedig nézhetsz, mint a torkos borz "George(szóköz kétszer)Adamski". Jah, és azt ne írd be, mert úgyse mész vele semmire. A legjobb, ha nem is írsz.

@

@

53322í6*'$+55

r@@@@

'''*6i*6''36

56f56665@@"

56''o56*

**55g6/'/66"/'$$/'sz

2015. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!