Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet a férjem szertőjét...

Hogy lehet a férjem szertőjét ezoterikus módon lepattintani?

Figyelt kérdés
Rossz dolgok jöttek.Veszekedés,szerető...Elégettem egy gyertyát són, a sót kidobtam.Azóta jobb a helyzet.Azt mondják a rossz szellemet így lehet a lakásból kitessékelni.Egyszer már bevált.
2015. okt. 27. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet dobd ki, ne a sót :)
2015. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Végy egy üveggömböt.

2. Törd ketté a szerető és/vagy férj fején.

3. A rontó szellem elillan.

2015. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Lepattintod a ferjed. Egybol nem lesz szeretoje se. Legyen mar tartasod...ezoterikusan? Wooodooo baba tokon szurkalva es a halotok plafonjara akasztva. Ferjed kerdi szex kozben dragam az ott mi, te meg kozlod, amint lekokad eloben is gyakorolni fogod...:-)

De tenyleg hajitsd ki a ferjed. Mi vagy te no? Ha igen, akkor fusson o utanad, ne forditva. Valas ma mar egyszeru. A vagyonmegosztasi per kulon van, hamar megszabadulsz tole, a vagyonon meg lehet szivozni mar elvaltan is. Szepen megkopaszthatod es lennenek meg boldog eveid massal. Gyerekekre ne kend. A sajat onbecsulesed hol van ember?

A szeretojevel tuti nem hasznal ovszert (olyan hazast nem ismerek aki ovszerben szexelt...) es te turod, hogy hazudjon, alazzon, ennyire tiszteletlen legyen veled.

Na mindegy, jobb ha nem tudjuk miert ragaszkodsz ennyire egy kettos eletet elo hazughoz, az teged is minosit.

2015. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
#3, talán ez hihetetlenül hangzik, de problémamegoldás is van ám a világon. Nem egyszerűen az ilyen esetek, de ilyen sarkos tanácsot adni butaság. Elsősorban is nem a tartás vagy nemtartás dolgáról van itt szó, hanem hogy felnőtt(!) ember ezoterikusan gondolja megoldani az életét. Ez már önmagában is tragédia. Átgondolás, de főleg kommunikáció nélkül. Amit egyébként te is elfelejtettél ajánlani.
2015. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A képlet egyszerű ! Festesd át a hajad szöszire és szerezz ilyen göncöt ostorral [link]


A pasid a szexis csajért hagyott el, hát versenyezz vele. Ha szerencséd van, meginvitálnak édes hármasra :)

2015. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Rossz szellemmek" Tudatlan.

Nem tudom lehet-e egyátalán.

Miért akarod lepattinatni ha nem zavar? Ha zavar miért vagy együtt férjeddel?

2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe egy kétfarkú majom dísszel.
2015. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Ehh... ha magiat alkalmazol, veled is elbanhatnak ugyanigy es el is fognak ...

Az Agykontroll 'szubjektiv uzenet' modszere sokkal humanusabb ennel es az eredmeny tudomanyosan is bizonyithato ... Keress ra.

2015. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én túl béna vagyok, hogy rákeressek, segítenél pár linkkel, utolsó? Mitől tudományos egy alátámasztás? Attól, hogy a te elképzeléseiddel egyenértékű/egyirányba mutat? Annyira kíváncsi vagyok ezekre az alátámasztásokra.
2015. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mi vagy te no? Ha igen, akkor fusson o utanad, ne forditva. Valas ma mar egyszeru. A vagyonmegosztasi per kulon van, hamar megszabadulsz tole, a vagyonon meg lehet szivozni mar elvaltan is. Szepen megkopaszthatod es lennenek meg boldog eveid massal."


Hát, aki ilyeneket ír, az maga sem érdemli meg, hogy nőnek nevezzék :D

2016. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!