Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gondolatolvasás elsajátíthat...

A gondolatolvasás elsajátítható? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 15:32
1 2
 11/16 Legoman ***** válasza:

Azért, ha általában 10/7-szer megmondtam milyen színre vagy országra gondolt, és direkt kifejtettem neki.

Az illető is ismer engem, de neki nem sikerült kitalálnia, hogy mire gondoltam csak 10/3-szor, ha sikerült neki.

Ha ez a magyarázata, akkor fordítva is működnie kell, nem pedig csak egy fél részéről.

2015. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Legoman ***** válasza:

Az első sort nem fejeztem be:

... és direkt kifejtettem neki, hogy gondolhat bármire, még arra is, amiről nem is hallottam, vagy nem is ismerem.

2015. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha megismersz pl egy kutyát, egy idő után meg tudod jósolni szinte minden mozdulatát. Ebből következtethetsz a "gondolataira" is. Ez emberekkel is eljátszható, és mivel nagyon sok a kiszámítható, rutinszerűen élő ember, sokszor sikerülni is fog :)
2015. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem .

De arcvonásokból, testtartásból sokat következtethesz.

2015. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Legoman: ez annyit jelent, hogy te jobb emberismerő vagy, mint ő.
2015. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 focimami56 válasza:
kérdezd neot
2015. nov. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!