Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isten nem létezik vagy gonosz?

Sanyi1234567890 kérdése:

Isten nem létezik vagy gonosz?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy ő jóságosm szereti az embereket és mindenható. Ha ez igaz akkor nem kellet volna teljesítenie a kérésemet? (azt kértem 2 napja, hogy holnap haljak meg)

Semmi sem történt akkor vagy nincs vagy csak nevet a markában és gonosz.



2015. dec. 14. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Áhhá , te is inkább mással végeztetnéd a piszkos munkát ...
2015. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Legoman ***** válasza:
48%
Az életed nem fogja elvenni addig, míg nem teljesítetted a célodat, amit el kell érned.
2015. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%
Isten nem csinál meg semmit,csak mert kéred. Nagyrészt minden rajtad múlik.És az öngyilkosság pedig bűn,és pokolra kerülsz... (ezek a padot kaparva ragadtak meg hittanórán, mert amúgy hitem van csak az egyházat utálom)
2015. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Mi az, hogy gonosz? Jó, rossz, szép, csúnya, finom, stb, jelzők szubjektív, emberi dolgok.

Amúgy meg tudod oldani, hogy meghalj, és ennek ellenére karmikusan ne tekintessék a művelet öngyilkosságnak, de 2 nap kevés. Egyszerűen egyáltalán ne igyál semmilyen folyadékot, ne egyél semmit, és kész!

Persze aztán ha kicsit átalakítva visszaküld az Ősfény, mint Jézust és a többieket, ne engem hibáztass!

2015. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Isten van és létezik segít, csak kitartóan kell kérni. van amikor szörnyű próbákra tesz, csak hogy tesztelje a hited.
2015. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért gonosz, mert nem öl meg? Ez komoly? O.o
2015. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok istenhívő, de létezik a gonoszság, viszont nem várhatod el, hogy isten eltegyen láb alól. Egyébként ki ilyen beteg elme, hogy ilyesmit kívánjon önmagának? :P Aki meg akar halni az tegye meg nyugodtan. Az ilyet még sajnálni se lehet, sőt kár belé az élet, mert magán kívül mással aligha foglalkozik. Sokan vannak kilátástalan helyzetben, de mégis tovább küzdenek, és erre jönnek ilyen senkiháziak, akik heccből dobják el az életüket mindig másra hivatkozva. Azon kéne gondolkozni, hogy egyáltalán van-e isten, mielőtt a nagy darab semmit hibáztatnád.
2015. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha Isten megölne, azt is rá lehetne fogni... :-))!
2015. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Én nem kértem tőle hatalmat, sem gazdagságot, csupán valami reményt! De azt sem adott! Bezzeg akik kevésbé hisznek benne mindent megad nekik! Pénzt, hatalmat, boldogságot.

Következtetés: Isten hamis és csaló! Megvezeti a tudatlant, és birkává teszi a hívőt!

2015. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én még egy vallásostól sem hallottam, hogy Isten valami kívánságfelelős aranyhal lenne, honnan az ötlet?
2015. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!