Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen elhárító, védő jel...

Milyen elhárító, védő jel vagy mondás létezik gonosz papok ellen?

Figyelt kérdés
Latinul lenne jó. Olyasmi, amit egy katolikus pap felismer, magára vesz és megsértődik rajta.
2010. júl. 12. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

itt találsz néhány dolgot:

[link]

2010. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Apage, Satanas!
2010. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
2. Apage/Vade, Satana! "s" nem kell a végére, vokatívusz.
2010. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
65%
„Apage Satana!” Amit helyesen így fordítanak „„Távozz tőlem, sátán!” Csakhogy a görög szövegben éppen, hogy nem „apage” áll, hanem „hypage”, amelynek jelentése „hátam mögé!”, „vissza a sorba!”. Ez érthető összefüggést teremt az utána következő krisztusi szavaknak: „Aki követni akar, tagadja meg magát, vegye keresztjét és kövessen.”
2010. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 BlackSword ***** válasza:
83%
"High Pover" 9mm-es félautomata... üreges lőszerrel, lézerirányzóval... (latinra had ne fordítsam le, szerintem nem is értenéd, ha igen: bocsi előre is)... A fejét célzod... Hát nem fog gonoszkodni többé senkivel sem...
2010. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Baseball ütő vagy egy harci kutya is megteszi.
2010. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
vagy az utolsó kettő, vagy védő amulettek :)
2010. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
meglocsolod szentelt vízzel, 3x keresztet vetsz és kiszaladsz a templomból
2010. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Zaklat? :)

De ismerős...engem is zaklatott egy. Megmondtam neki hogy felvttem egy másik vallást. Kicsit elégedetlenkedett, de leszállt rólam végül :)

2010. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jókat nevettem rajtuk.

Üzlethelyet béreltem tőlük, majd húsz évig. Az utolsó két évben 2700 Euró bért kellett lepengetni.

Válság jött. Kliens nem. Húsz évig jó voltam náluk. Most, hogy nem tudtam fizetni, nem lehetett megegyezni egy válságbérben.

Ez a magyar katolikus egyház politikája.

Már egy fél éve kijöttem, de még mindig nem tudták kiadni a szóban forgó helységet.

2010. júl. 13. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!