Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Valóban túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Valóban túl sokat akarok vele lenni?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk,de úgy érzem keveset találkozunk,ahhoz képest hogy 10 percre lakunk egymástól.Hétköznap általában 2 naponta találkozunk 3-4 órára,hétvégén is csak este néhány órára.Nem szeretnék rátelepedni,de nekem ez kevés:/Kérjem többször hogy átjöjjön,vagy az felesleges lenne?
2014. dec. 14. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kevés. Mi a párommal 25 km-re lakunk egymástól. Hétvégente vagyunk együtt. Péntektől vasárnap estig.
2014. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is kevés lenne,mert elég szeretetéhes vagyok.Szóval szerintem jelezd ezt a problémát felé.
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy 10 percre laktok egymástól ahhoz képest szerintem is kevés, de azért arra is figyelj, hogy túl sok időt se töltsetek együtt, mert az könnyen mehet abba hogy ráuntok a másikra :) Párommal mi is csak heti 3-4szer találkozunk vagy 20 percre reggel, vagy pár órára délután :) És kéthetente nálunk alszik :)
2014. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MiniTheGirl válasza:
Mi félórára lakunk egymástól, este is a legrosszabb esetben 40 perc, de még másfél év után is, ha hajnalban ér haza a melóból, akkor is akar velem találkozni, hullafáradtan. Mi szinte minden napot együtt töltünk, 1-1 nap távollét már rendesen fizikálisan fáj nekünk. Tehát szerintem ez kicsit kevés találka... Kifogása lehet, hogy miért ilyen kevés? Esetleg beszéltél vele arról, hogy miért csak ilyen kevésszer van találka? Lehet nem akarja, hogy megszokd a kapcsolatotokat, és kihűljön. Megérthető. Nálunk nem hűlt ki. De ahány pár, annyi érzelem, szokás. Esetleg valami hobbija van?
2014. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret téged ,még sok is neki.Ha szeretne nagyon kevés.
2018. okt. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!