Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fejtsük meg! Mitől mozoghatnak...

Fejtsük meg! Mitől mozoghatnak a tányérok a mosogatóban? (Kérlek válasz előtt olvasd végig, nem hosszú! )

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy hangos zajok jönnek a konyhából, több egymás után. Nem vagyok egy betörőktől parázós, de kimentem, és semmi, minden zárva.

Úgy vélem, a tányéron zörrentek a mosogatóban, amelyek egymásra csúsztak.


Az erősen valószínű, hogy senki nem ért hozzájuk, mivel aludtunk, nagyobb testű állatok pedig biztosan nem mászkálnak a konyhapulton.


Mitől mozdulhatnak el mégis tányérak az éjszakában?


Előrebocsátom, NEM szellem-belemagyarázást várok, hanem komoly válaszokat arra vonatkozóan, hogy mi okozhat ilyesmit. Például arra gondolok, hogy száradás miatt lecsökkent két tányér közötti súrlódás, és ezért csúsztak össze.


2016. febr. 18. 17:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Mondjuk álmodban egy robbanás hallasz és hirtelen felébredve azt hiszed, hogy ébren hallottad? Ez valóban olyan kizárt lenne?"


Nem kizárt, ebben az esetben az. Felébredtem egy hangra, vagy valami mástól, azután ébren, többször is hallottam zökkenéseket konkrétan a konyhából. Nem voltam már félálomban.

Ismerem az álomba beszűrődő zajokat, azok hogyan alakulnak át álomképpé, ebben az esetben nem erről volt szó.


"De, ha tudományos módszerekre válaszokra vagy elsősorban kíváncsi..."


Nem erről van szó, hanem arról, hogy nem zárok ki semmilyen magyarázatot. Sem "ezoterikusat" (ezért írtam ebbe a topicba), sem tudományosat (ezért említettem meg). Ez részedről színtiszta kötözködés, ennek ellenére értékelem a válaszodat.

2016. febr. 19. 22:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Földrengés? Az is lehetett.
2016. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehetett volna, de azt nyilván érzem az ágyban is.
2016. febr. 20. 14:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerelj fel kamerát, aztán nézd vissza a dolgot.
2016. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!