Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy a 20-25 évesek mindig kiélik magukat és utána oda jutnak hogy 30 évesen nem tudnak összehozni egy komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De az is baj, ha nem élik ki magukat, nem?
2015. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kulcsos7 ***** válasza:
44%
De baj, mert már 13 évesen kezdik, és 30 évesen már minden olyan lapos, elcsépelt, unalmas....
2015. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nincs mindig így. Jobb ha addig kiélik magukat.
2015. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én csak olyanokat ismerek,akik fiatalon kiélték magukat,de 30 éves koruk körül mindegyiküknek lett komoly kapcsolata.
2015. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

miért ne tudnának?


hülyeség ez a kiélős felfogás. mikor olyat találsz, aki sokat jelent és odavagy érte, nincs kedved virágról virágra szállni. nem áldozat olyankor.

2015. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ mit értünk kiélés alatt.

Számomra azt jelenti, hogy egyedül megtanulsz boldognak lenni, átlépsz a saját komfortzónádon, utazgatsz, világot látsz, tanulsz, élsz. A kis kalandok is beletartoznak. Aztán amikor úgy érzed, most már mindent megtettél magadért, amit megtehettél, kipróbáltál mindent amit szerettél volna, komoly kapcsolatot keresel. Én így tettem, és nem bántam meg, a kapcsolatom működik több éve, immáron házasságként is. :)

2015. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
En ugy latom hogy akik nem eltek ki magukat, azok utana a komoly kapcsolatbol/hazassagbol kacsingatnak kifele, mert nem tudnak normalisan megallapodni.
2015. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem így látom. Biztosan van ilyen is, de egyáltalán nem általános dolog.
2015. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Rosszul látod.

Ezek a maiak - főként a nők - már alapból képtelenek társas kapcsolat kialakítására. A régi szerep szerint a férfi volt a domináns, a nőnek alárendelt szerepe volt. A férfi dolgozott, kereste meg a kenyérre valót, a nő otthon volt, rendet tartott, nevelte a pujákat, főzött, de otthon a férfi volt a főnök. Természetesen ezt a fajta elnyomást nem lehetett tartani, a nők kiharcolták a maguknak kijáró jogokat, elindultunk az egyenjogúság felé. Az a normális, hogy a nő is vállal munkát, de otthon munkamegosztás van. Csak sok férfi nem tud egyensúlyt találni. Vagy domináns tud lenni, vagy túlságosan alárendelt szerepet tud felvenni (pincsikutya). A nők nagy része viszont átesett a ló másik oldalára. Eljutottunk a "nekem ne mondja meg senki ... főleg egy férfi" hozzáálláshoz. A mai fiatalok nem tanulták meg, hogy egy kapcsolat az alkalmazkodásról (is) szól! Nem tudnak közös célokat megfoglmazni, csak egyénit. Nem tudnak megosztani, csak kisajátítani. Nem tudnak megbeszélni dolgokat egymással, nem tudnak egyezkedni, nem tudnak engedni, nem tudnak lemondani (a másik kedvéért, vagy a másik javára).

TISZTELET A KIVÉTELNEK! (mert van)

Kiélik magukat? Mivel?????? Azzal, hogy mindenkivel lefekszek? Hogy minden hétvégét bepiálva vagy bedrogozva vészelek át, s mások mesélik el mit csináltam szombat este/vasárnap hajnalban. Hogy s**grészegen óbégatok egy klubban / bárban / utcán? Hogy száguldozok a kocsimmal céltalanul, míg egy rendőr vagy egy oszlop ... rosszabb esetben egy másik autó meg nem állít? Ez kiélés? A fele nem marad meg az emlékezetükben. A lényegre nem tudnak emlékezni!!!! Ez nem kiélés!!!!! Ez csupán elvesztegetett idő!

2015. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Da Lynx-szel értek egyet. Illetve van ám ennek a problémakörnek egy másik aspektusa is. Sok fiatal, jóravaló srácon simán átnéznek a nők, vagy hülyének nézik őket és kihasználják. És ezért is el tud valaki jutni oda, hogy 30 évesen nincsen kapcsolata, pedig lényegében, rendes, tisztességes életet élő emberek és messze nem rondák, sőt sok jóképű is akad köztük. A nők esetében elég annyit csinálni, hogy válogat, ha akar kapcsolatot, lesz neki, még ha kicsit előnytelenebb a külseje, akkor is. És éppen ezért van manapság rengeteg huszonévesen jó csajnak számított 30-as szingli nő, akik nyavalyognak, hogy hová tűntek a rendes pasik. Ők mindig is ott voltak, csak el lettek hajtva, hülyének voltak nézve, mert akkor még a macsókra áhítoztak, az idő elteltével pedig ezek a srácok kiábrándultak, nem kezdeményeznek, ami érthető. A nők viszont továbbra is csak max egy sz@r házasságot, válást és pár alkalmi dugást tudhatnak magukénak, holott elég lett volna átgondolni az értékrendjüket... 24/F
2015. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!