Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a negatív történések áradatát?

Figyelt kérdés

Még most az elején kérem, ne írjon olyan aki csak poénkodik...

Életem egyik legnehezebb (ha nem a legnehezebb) korszakában vagyok a párommal együtt. Kb. tavaly ősz óta folyamatosan történnek velünk a negatív dolgok, egyik a másik után egyből vagy párhuzamosan több is.

Kezd számomra egyre ijesztőbbé válni, hogy mi lesz a következő...

Tud valaki tanácsot adni, hogy hogyan kezeljük ezt az egészet? Vagy kihez fordulhatnánk segítségért? Úgy érzem ehhez mi már kevesek vagyunk, bármennyire is próbálunk pozitívak lenni és kitartani. :( :( :(



2016. ápr. 11. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Először tisztázzuk hogy mik is a gondok..
2016. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kisebb- nagyobb balesetek, anyagi károk, váratlan kiadások, megromló viszonyok, betegség, naponta akár több hátráltató tényező, eltervezett dolgok sikertelensége (karrier, pénzügy) stb...
2016. ápr. 12. 16:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, ősz óta, mondjunk nálunk az egészségi és a pszichés állapotommal van gond.


Én beláttam, hogy a gondolkodásommal van baj, pesszimista lettem a betegségem miatt, és minden felborult.

2016. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A baj ott van hogy mindenki csak rinyal es a sajat szomorusagaban fuldoklik ahelyett, hogy inkabb valtoztatna amin tud es az oromot nezne es orulne annak amilye van. Mar az elso komentelok kozt egybol jaj hat neki meg parja sincs es elkezdi az onsajnalatot hogy lehet a masiknak rossz de nekem megroszabb....
2016. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!