Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halálközeli élményedet leírod?

Halálközeli élményedet leírod?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Halálközeli élmény volt!


Nem is részletezem túlságosan. Jobb ezt elfelejteni!


Beszedtem, vagy elszívtam valamit, szándékosan írom így... Aztán aztán percekkel később, elkezdett verni a szívem 3-4 szeres sebességgel és csak fokozódott, fokozódott!!! Vert a víz, a szédülés kerülgetett és a pánikom csak fokozta a szívverést csoda hogy nem kaptam agyvérzést! Éreztem hogy talán ennyi volt... itt a vége! Ennek így kell lennie! Alig bírtam mozogni, és arra gondoltam hogy majd mikor kiderül hogy meghaltam, mik fognak otthon lejátszódni.. Anyám hogy fogadja, hogy viszik el a hullámat ilyesmi.. Ezek a másodpercek törtrésze alatt, aztán magamban egy kevés lelki erő azt sugallta, mély levegő pajti, és így órákkal később,, fokozatosan rendbe jöttem. Ez nagyon tömör volt! Ez semmi ahhoz képest amit megéltem akkor.. de nem akarok erről többet beszélni! Igen, egyedül voltam, és nem akartam, nem mertem senkit értesíteni.. a drogvizsgálat akkor, és családom rémülete kihatott volna az én lelkiállapotomra is, és talán le is áll a szívem!


Egyébként nem dohányzom, nem iszom, és bulizni sem nagyon járok.

2016. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Egyszer meghaltam és már halott vagyok a túlvilágról írok.
2016. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Ha esetleg majd lesz, leírom.
2016. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer munkából hazafelè a fèrjemet hívtam.mielőtt kilèptèl az űtra bem láttam kocsit ,lelèptem az útra ès már csak a fèkcsíkorgatást hallottam.megállt a kocsis.Nekem zöldet mutatott a gyalogos lámpa , neki piros lett volna.Hozzáteszem már sötètis volt jól látszódtak a lámpák is.de megálltam a kocsi előtt, ès nèztem ahogy elüt.úgy èreztem elfog ütni.az volt az eszembe h a fiam várt volna haza....

Sírtam a rèmülettől.A nő nem szállt ki még se kèrdezte jól vagyok e..de láttam h őz is sokkolta.a nő tovább hajtott.Engem pedig idegenek kèrdezgettem hogy èrzem magam.Azóta is azon agyalok mi lett volna ha...

Túlèltem volna e.

De soha nem felejtem el.Ès azon az úton szakaszon nap mint nap át kell mennem....

2016. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. ápr. 30. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!