Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa dolgok történnek. Mit...

Furcsa dolgok történnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Ha nem hiszel a szellemekben, ne olvasd el!)

Nem tudom miért, de még kb 6 éves koromban elhatároztam, hogy az én szerencse számom a 42. Most vagyok 13 és még mindig ezt gondolom. Felfigyeltem arra, hogy a 42-vel soha semmi szerencsés nem történik pl 42 embert gázolt halálra a vonat meg még sorolhatnám... Amint felfigyeltem erre és elkezdtem gyüjtögetni, hogy milyen balszerencsék vannak a 42-vel elkezdtek furcsa dolgok történni pl rezgett az ágy (nem ment se mosógép se semmi ami rezeg), zizeget a kuka (semmi nem volt benne), este furcsa lépteket hallottam végig jönni a szobán, mivel recseg a parketta. Amikor a függönyhöz ért a recsegés a függöny megmozdult. Olyan hangja volt a recsegésnek mintha valaki bottal járna. Amikor a fejemhez ért éreztem a lehelletett, de nem láttam senkit.Ezt elmeséltem anyunak aki azt mondta hogy lehet hogy a nagymama volt az aki szintén bottal járt. Azt is elmesélte, hogy amikor 1 éves voltam, még alig tudtam beszélni mindig integettem valakinek, de nem volt ott senki. Anyu megijedt és egyszer megkérdezte, hogy kinek integetek? Én azt mondtam, hogy egy fekete köpenyes embernek, akinek nem látszik az arca. Amikor ezt mondtam még nem is tudtam, hogy van a kaszás meg a stb... Amikor ezt megtudtam másnapra a suliban nagyon halványan elkezdett rezegni a széken (szerencsére senki se szúrta ki.) Útána néztem neten a túl világnak és ott volt a neten, hogy egy embernek, mikor meghal 42 napja van elhagyni a földet. És mikor nem hagyja el a földet 42 nap alatt szellem lesz és rezgést bocsájt ki.

Azt is megtudtam, hogy a kaszás igazából egy angyal aki akkor jön elő ha valakinek nagy fájdalma van, lelki bánata vagy el kell távoznia. Arra gondoltam, hogy mi van akkor ha ő az én őrangyalom (a kaszás) csak nem látom, mert már felnőtem.

Mit tennének a helyemben!??



2016. ápr. 29. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ird megfelelö rovatba!!!!!!!
2016. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem kene kabszizni.
2016. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%

Éjszaka aludni akarok more!!!


Hogy kapcsolódik míndez a fiúkhoz?

2016. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Ne törődj a hozzá nem értőkkel!


Szerintem nyitva van a harmadik szemed. Nézz utána a spiritualitás témának!

Mindez amit mondtál valószínűleg úgy van ahogy gondolod.

Ezektől nem kell félni.

Semmi sem véletlen!

Én is 13 vagyok:)

2016. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:

Ebbe túl sokat gondolsz bele.

A halál angyala nem őrangyala senkinek szerintem, ezen kívül az, hogy fekete ruhás alakot láttál, nem azt jelenti, hogy a halál angyalával találkoztál. Egyrészt emberek is viselnek fekete ruhát (ami ha tetszik, lehetett egy szellem), másrészt, az elbeszélések szerint a halál angyala bíbor színű ragyogással jön. Nem fekete.

Mi lenne, ha most sorra vennéd a 42 pozitív hatásait? Mert biztos az is van. :)

2016. ápr. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Mi az hogy aki nem hisz a szellemekben ne olvassa el? Kellenek a szkeptikusok is, mert nélkülük a teljes elmebetegségbe torkollana az egész kis meséd. Szóval.

Szerintem neked elég nagy problémáid vannak, a fejedben. Jó, 13 évesen én is hasonló mód rá voltam kattanva az ilyen szellemes sztorikra, de hogy a kaszás az őrangyalod? Nekem már a keresztény ember ,,hiszek Istenben" mondata is sok, nem hogyha valaki azt állítja hogy a kaszás az őrangyala. Szerintem inkább ne foglalkozz a témával, mert ha így folytatod elég hamar bele fogsz kattani

2016. ápr. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pekka ***** válasza:
74%
A csuklyás alak valószínüleg nem a kaszás. De valamit biztos közölni szeretne veled, valamire fel akarja hívni a figyelmedet. Próbálj meg tudatosan álmodni, vagy meditálni és úgy kérdezni tõle.
2016. ápr. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!