Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért történnek ezek? Veletek...

Miért történnek ezek? Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

raTöbbször is álmodtam vagy láttam olyan dolgokat, amiket nem akartam látni (van néhány kivétel) Itt van néhány példa, hogy értsétek:

1. Egyszer azt álmodtam hogy egy templom mellett vagyok, egyik ismerősöm ellökött, majd elfutott. Miután felkeltem (a földről) és a templom elejéhez mentem, mikor felnéztem megláttam az egyik ablakban egy angyalt. Mosolygott rám es hosszan nézett. Majd hirtelen felébredtem valamire.

2. Éjjel a húgommal mászkáltunk, egy idő után ráuntunk es elmentünk lefeküdni. Az egyik ajtó nyitva volt és amikor oda néztem és egy magas fehér alakot láttam, ahogy mereven az ablakon bámul ki. Csak mereven álltam és néztem. A húgom észrevette hogy csak bámulok megfogta a kezem, arrébb rántott amitől úgy éreztem magam mintha felébresztettek volna, de 1000% biztos hogy egész végig ébren voltam.

3. Álmomban egy nyomozó voltam és volt egy idős néni társam. Egy gyilkost kerestünk a házban. A szobában csak egy ágy, egy fotel és mi voltunk. A néni odament az ágyhoz, felemelte a takarót és az alatta levő tükröt. Azt mondta a tükörben meglátjuk azt akit keresünk. Amikor belenéztem a tükörbe a fotel mögül egy fej bámult mereven engem, nagyon bepánikoltam és amikor odanéztem a fotelhez nem volt ott semmi. Egész végig álom és ébrenlét között ragadva voltam.

Miért történtek ilyenek velem? Veletek is szokott ilyen történni?



2015. dec. 19. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Egy kiegészítés a 3.-hoz:

Amikor pontosan leírtam a szüleimnek az ember kinézetét (aki engem bámult) kiderült, hogy a ház egy régebbi tulajdonosa lehetett. De mit akarhatott?

2015. dec. 19. 12:20
 2/3 Legoman ***** válasza:

Hát tégy egy próbát.

Mondd azt a házban, hogy:

"Szállj le rólam, itt már én élek!"

Vagy hasonló mondatot. Azaz utasítsd, hogy hagyjon téged békén.

Ha valóban szellem áll a dolgok mögött, akkor egy idő után megfognak szűnni a jelenségek, talán még aznap is.

A lényeg a hit!

2015. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2015. dec. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!