Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Konteósok ti hogy bírjátok az...

Konteósok ti hogy bírjátok az állandó rettegést a háttérhatalommal szemben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Géza bácsi bele is őszült 😂
2016. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul. Sokszor pánikba esünk és hajlamosak vagyunk körbe körbe rohangálni az udvaron. Egyszer kint áztam az esőben és végig úgy gondoltam, hogy a HAARP keze van benne, de végül rájöttem az igazságra. A NASA a felhőket sózza, amiatt zuhog.
2016. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Elég nehezen viselem mostanság. Néha órákig csak azon jár az eszem, hogy "Mik azok a csíkok az égen?!"
2016. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Néha Fapocsai hordóira masztizok, mert annyira izgi, ahogy úszik a chemtrail a vízen
2016. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkoromban kivoltam rémülve. Beleástam magam minden baromságba,hogy tudjak róla. Mert ugye amiről tudsz attól már nem félsza nnyira,mert megszokod. No egy darabig eltartott,míg benőtt a fejem lágya és tudtam szortírozni a baromságot a valóságtól. Szóval már jól viselem. Nem gőzölök baromságokon. Más elfoglaltságot találtam azóta.
2016. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
A süket kérdéseid mindíg felvidítanak, így elbírjuk.
2016. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Ugye manapság mégrosszabb annak,aki ''tájékozódni'' akar az interneten,ugyanis a keresőmotorok youtubeon,a googleban,facebookon mind a kattintásaid célját monitorozzák.

Naugye,ha most konteós baromságokat kezdek keresni néhány kereséssel töltött nap után szinte csak olyan oldalakat dob elém.


Míg ha tudományos cuccokat keresek,akk afelé visz el a kereső motorja.


Egyszerű teszt. Kérd meg a barátod,hogy írja be egy ország nevét a googleba. Fényképezze le és küldje el neked. Te is írd be akkormikor ő és hasonlítsd össze a két eredményt. Meglepődsz majd.


Youtubeon is kipróbálhatod. Keress zenéket. Hallgasd azokat. Aztán pötyögj be teljesen más irányból származó vmit pl:vicces videókat,vlogokat és hirtelen kezdj el ismét zenék közt matatni. Egy darabig még találkozni fogsz a következő ajánlások közt az említett videótípussal.


Ennek a motornak,ami mindig azt teszi eléd,ami szerinte érdekel téged az is negatív hátránya,hogy egy idő után kizárja az ellenvéleményt felvonultató facebook kommenteket,újságokat. Így állandóan a véleményed megerősítésével találkozol. Belekerülsz egy csoportba,ami nélkülözi a másik oldal nézőpontját,ellenvéleményét és ez megerősít abban (ha nem tudsz arról a motorról,amiről írok),hogy jóhelyen jársz. Rengeteg ember van a te véleményeden. Holott az internet egy szűk bugyrába zártad be magad egy szűk réteggel együtt. Aztán jön a meglepődés,hogy neten a te véleményeddel találkozol legtöbbet és a való életben az emberek 90%-a elutasítja az általad szajkózott világszeméletet. (szabadonébredős baromságok,rákgyógyító készítmények,homeopátia,energetizálás,ezoterika stb a leginkább terjedő betegség az interneten)

Így adódik az,hogy ha netán ''véletlenül'' becsúszik egy ellenvéleményt felvonultató oldal,azt zsigerből elutasítják az internetet ostobán használók közzül,és ha kétkedni támad kedved az oldalad mondanivalójával kapcsoaltban,csak olvasd el a kommenteket és máris emgbizonyosodhatsz róla,hogy nincs itt semmi gond. A többiek is ugyanazt gondolják,mint te,vagy hasonlót,és ugye akadna ellenvélemény is,vagy legalább is több,ha épp akad,hogyha igaz lenne,amit árva szerencsétlen odapötyögött a többiek elé. (én is ide tartoztam) Évekig tartott,mire a másik oldal véleményét nem lehurrogtam,és mindenféle megvezetésnek gondoltam,hanem másik szemszögnek,nézőpontnak. Amik olvasásával kimásztam a fennemlített mocsokból.



(ez tudományos tény nem konteó,hiteles forrásokból tájékozódhatsz,nagy újságok stb)

2016. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
48%

Az összeesküvés-elmélet vagy más néven konteó (angolul: Conspiracy theory, szó szerinti fordítása: konspirációs teória), egy olyan közéleti álláspont, amely feltételezi, hogy részben vagy egészében feltáratlan vagy indokolatlannak látszó események, cselekmények mögött egy általa megnevezett csoport áll. Egyes források szerint a fogalmat az amerikai Központi Hírszerző Ügynökség, azaz a CIA találta ki, hogy lejárassa azokat, akik a John F. Kennedy halálának hátterében nem a hivatalosan elfogadott álláspontot vallották. Az összeesküvés-elméletek híveit konspiracionistáknak (a latin: conjuratio, magyarul: összeesküvés szóból eredően), míg azokat akik elfogadják az események hivatalos változatát, konvencionalistáknak nevezzük.


- Wiki


Szerintem ez bullshit. Dolgok egyszerűen csak történnek.

2016. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha valaki azt gondolja, hogy minden csak véletlenül történik, és sosem szól semmi érdekekről a háttérben, az nem tanult történelmet..
2016. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Mindennap kétszer gyúrok, tolom a tömegnövelőket, fehérjét, okosságot, 130 kiló vagyok tiszta izom, 200 kilóval szériázok fekve, én nem félek a háttérhatalomtól! Gyertek, rohadtak!! Rohadt csicska Soros Goldman Sachs Bilderberg szabadkőműves chemtrailes HAARP chipes védőoltásos illuminátus Rotschild gyíkemberek GYERTEK BA'ZMEG!!! GYERTEK ITT VAGYOK!!!
2016. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!