Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Konteósok ti hogy bírjátok az...

Konteósok ti hogy bírjátok az állandó rettegést a háttérhatalommal szemben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Bunkert építünk, így nem gondolunk a félelemre.
2016. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A bunkerbe majd úgyis beleférünk mind. Csak a szerencsétlen szomszéd döglik majd meg! :-D


Szerintem kisebb érdekcsoportok vannak,amik folyamatosan változnak. De az egész világot behálózó vmi,ami mindent irányít nincs.

A világ egyre jobban globalizálódik,(a gazdasági fejlődés ezt követeli meg)így magától értetődő,hogy egy vezetőnek nagyobb befolyása van,egyes eseményekre. A globalizáció nagy vezetők érdekegyezésével folyik. Előnyét látják a folyamatnak a népükre nézve,ezért érdekek fűzik össze őket és azok szerint haladnak. Nem valami szekta tagjai,akik világuralomra törnek. Egyszerűenérdekközösséget alkotnak,amik folyton változnak,ahogy a kisebb célok is eltérnek a nagy egésztől. De az is lehet,hogy van egy terv mellett eltökélt keménymag,ami nagyvonalakban van meghatározva. A kitöltéséhez szükséges tervezés,megvalósítás az adott generációra vár.

Ha valaki képes meggyőzni más érdekközösségeket is a nézetei felől,és együttműködésre bírja őket,akkor azokat már világuralomra törő akárkiknek kell nevezni? Én inkább céltudatos vezetőirétegnek,ahova nehéz felverekedni magad,és nem oylan zárt kegyetlen,mint aminek tartják.

Egyszerűen ezeknek az embereknek megegyeznek a céljaik többé kevésbé,és teszik amit kell,hogy elérjék. Hapedig nem egyezik a véleményed és 180 fokos fordulatot vennél,akkor kiraknak. Nem megölnek. Mivel mindegy,hogy tudod a játékszabályokat,a lépések hogyanjával is tisztában vagy,ha 1000 lépés közzül nem tudod melyiket választják nem tehetsz semmit.


A globalizáció már nagyon régi ötlet.

Európa országainak egy kalap alá terelése egy egyesült államokban közös költségvetés/hadsereg/jogrendszer/alkotmány által. 1920

A muszlimok betelepítése is régi ötlet,hogy kevertfajú fehérnépség legyünk különböző okok miatt.

Másik kérdés,hogy ha tényleg ezen tervek szerint haladunk,akkor kik azok,akik elérik,hogy eszerint haladjunk,hogyan és miért? Rossz e nekünk? Rövidtávon lehetséges,de hosszútávon egy békés világot építenek szerintem. Legalább is az a céljuk. Én úgy gondolom.

2016. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gergoradics9027 válasza:
90%
Aha, és ezt ki kérdezi? Bizonyára valami zsidóbérenc kommentelő vagy. Szórjátok tovább a chemtarilt minket meg hagyjatok békében.
2016. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól , hogy tudom , hogy működik a háttérhatalom és egyáltalán felismertem a létezését még nem kell félnem . Aki fél v. retteg azzal szemben már elérték részben a céljukat .
2016. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem retteg tőlük senki. Mindenesetre Kérdező, amikor drágul a kenyér és a benzin, azért szép halkan összeszorított foggal elmormogsz a bajszod alatt egy kvaanyázást...igazam van?
2016. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!