Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez az...

Szerintetek mi lehet ez az érzés? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban egyre többször van furcsa érzésem például megérzek dolgokat(jönni fog egy üzenet pár másodpercen belül meg ilyeneket), meg van még egy dolog ami egyre többször eszembe jut, mintha kevesebbet tudnék, mint mások, mintha lenne valami amiről nem tudok (fogalmam sincs mivel kapcs.) de rajtam kívül még sok ember nem tud róla, de vannak olyanok akik tudnak róla . ( remélem érthetően írtam le) először olyanok jutottak eszembe, hogy lehet h léteznek ilyen természet feletti dolgok/lények, de én ezt inkább megpróbáltam kiverni a fejemből azzal az indokkal, hogy csak túl kreatív vagyok..

Ti hisztek ezekben, szerintetek miért jutnak ilyenek az eszembe? miért van sokszor furcsa érzésem ezzel kapcs?



2016. jún. 21. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy
2016. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13
2016. jún. 21. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is természetfeletti lény vagy?
2016. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat szeretnék, köszönöm
2016. jún. 21. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Intuíciónak hívják és fejleszthető :)


Nálam kb. 9 éves korom körül kezdődött, de akkor még nem igazán tudtam mire vélni az egészet (internet akkor még nem volt :D ). Kb. 20 éves koromban találtak meg a spirituális tanítások, de még akkor sem voltam elég érett hozzá. Most, hogy közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz, már pontosan tudom, hogy ez a lehető legnagyobb áldás, ami embert érhet a Földön :) Tanulj, fejlődj, ismerd meg Önmagad :) A leggyönyörűségesebb és a legkalandosabb utazás, amiben bármikor is részed lehet :)

2016. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5. kommentelő, tudnál nekem üzenetben pár tippet adni hogy hogyan kezdjek hozza ehhez az egészhez, esetleg segítenél nekem hogy megértsem, hogy mi is ez?
2016. jún. 21. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól hasznosítod ezt az energiát természet feletti képeségekre tehetsz szert !


De az is lehet te vagy a kiválasztott ,nem sokára űrlények rabolnak ell nem fogsz majd emlékezni ,kitörlik az emlékeidet ,lehet már megtették .

Röngeneztessed meg magad !

Lehet ,hogy csippet ültettek beléd .

2016. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!