Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ikerláng? Mi ez pontosan?

Ikerláng? Mi ez pontosan?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy ki az ikerlángom? Ezt honnan lehet megállapítani? Egyáltalán mi is ez pontosan?

2016. jún. 23. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nana... attól, hogy valaki tetszik, még nem lesz az ikerlángod. Pláne, ha egy szemét veled. Ez egy sokkal bensőségesebb dolog, és oda-vissza működik.

Egy dolog, ha valaki tetszik régóta, vagy épp bele vagy zúgva, és TELJESEN MÁS megtalálni a lelki társadat.

2016. jún. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Személyes tapasztalat: 7 éve sodort össze az élet az lelki társammal, ha úgy tetszik, ikerláng. Mikor vele vagyok csak akkor érzem, hogy jó helyen vagyok, otthon vagyok, semmi baj sem lehet, csak mellette vagyok teljes és csak neki tudom megmutatni ki vagyok. Ha nagyon összeveszünk az annyira fáj, hogy a szívem tépi ki, de maximum két hét és visszatalálunk egymáshoz, mert egymás nélkül nincs értelme az életnek és addig üldöz egy keserű érzés míg nem találjuk meg egymást újra. Mikor nincs velem fülsüketítő a csend és színtelen a világ.... És ezekkel a felét sem tudtam kifejezni annak amit érzek. Olyan mint egy örökké tartó nagyon erős szerelem. Bár a mi helyztünk kifejezetten bonyolult, mert ő szűz férfi ikrek aszcendenssel én pedig mérleg nő vagyok, bak aszcendenssel. :) Ő logikával működik, igazi föld jegy, én mindennel csak azzal nem....
2016. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pedig én normális választ adtam (3-as vagyok).
2016. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

11.: úgy bántott neg, hogy kozben azt se tudta, hogy ki vagyok. A mi esetünk bonyolultabb az átlagnál, szóval eléggé nehéz.

2016. jún. 24. 10:55
 15/21 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van sose fogsz vele találkozni.

Ha nincs szerencséd találkozni fogsz vele és tudni fogod, nem lesz kérdésed.

Nem olyan hú ha de jó ám, inkább szenvedés munka és kitartás, némi jutalommal.


De mint mnodtam esélytelen hogy találkozz vele.

2016. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
miért lenne esélytételen? mert szerintem találkoztam vele, bár nem biztos. Csak meg akarom tudni, hogy amit érzek, az mi, mert ez teljesen fura.
2016. jún. 24. 11:35
 17/21 anonim ***** válasza:

Fordult a föld, hogy közelebb kerüljünk.

Megfordult magakörül felénk, mígnem álmban összehozott minket.

2016. okt. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az a elmélet miszerint a lélek osztódik, mint az amőba.


Azért találták ki, hogy az emberek újra bízzanak a szerelemben.


Mert ki fél a másiktól, ha azt állítják: Ő az elveszett részed.


Azonnal bizalmat ébreszt benned ez a tudat, ha...


(Nem kell mindent tudnod)

2016. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szülinapotok pl szerintem ugyanakkor van, én úgy tudom ,hogy ez egy jellemző. Nem biztos, hogy évszámra is stimmel, de maga a nap, az szerintem szokott. Tudok mire alapozni, két ilyet is hallottam már. És ha még nem fejlődtetek tökéletes társsá mások oldalán, akkor csak rövidke ideig tudtok összefutni, addig még nem lesz kapcsolat.
2016. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Az ikerlángkapcsolat valós dolog! Én is az ikerláng párommal vagyok, és már a közös babánk is úton van. Onnan fogod tudni, hogy mindenkitől különlegesebb, és nála nincs jobb számodra! Egy hullámhosszon vagytok az első találkozás óta, mintha ezer éve ismernétek egymást! Ez a kapcsolat semmihez sem fogható, a legtökéletesebb földi kapcsolat! Az ikerláng fogalma : röviden 1 lélek 2 testben! Nagyon kevesen talàlják meg földi életük során! Én és a párom rátaláltunk egymásra a véletlenek során, mert ez volt a sors hogy megtaláljuk egymást! Utána 10 évre elhagytuk egymást, mert így kellett lennie, és 10 év után újra együtt vagyunk. A neten sok dolgot találsz az ikerláng kapcsolat 7 bizonyos lépcsőjéről. Miután elolvastam, akkor tudtam meg én is hogy mi ez, mert végigjártuk mi is.
2021. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!