Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hány emberfaj él a Földön?

Hány emberfaj él a Földön?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 14:41
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Európai, ázsiai, indián, roma, zsidó, néger.
2016. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

#41

Akkor a dél olasz meg a skandináv egy "faj", de már a cigányokat kölön fajba rakjuk? Hogy is van ez?

2016. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Én feladom, bocsi. Akkora képzavarok vannak itt, amikhez valami érthetetlen gondolkodás miatt mindenáron ragaszkodsz is, amivel én már nem tudok kezdeni...
2016. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
A rasszok csak a test különbségeit mutatják. Ha léteznének "szellemi fajok", akkor akár egy europid és egy negroid is tartozhatna egy fajba, pontosabban származhatna közös szellei ősöktől.
2016. júl. 19. 22:40
 45/49 A kérdező kommentje:

"Én feladom, bocsi. Akkora képzavarok vannak itt, amikhez valami érthetetlen gondolkodás miatt mindenáron ragaszkodsz is, amivel én már nem tudok kezdeni..."


Válaszoltam a kérdéseidre.

2016. júl. 19. 22:41
 46/49 anonim ***** válasza:

Válaszoltál, igen, csak totál hülyeségeket, már bocs. Egy rókafajon belül is vannak agresszívebbek, félénkebbek, stb. Két rókafaj közötti különbségek ezeken jóval túlmutatnak, két ember eltérő jelleme pedig köszönőviszonyban sincs ezekhez képest...

Az meg aztán pláne minden alapot nélkülöz hogy különböző fajok összevissza keveredjenek. Akkor értelemszerűen nem beszélhetnénk külön fajokról.

2016. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Nem fogyatékos a kérdező, csak kíváncsi volt, hogy hány "emberi faj létezik". Ne térjünk el a tárgyról. A dedukciót kitárgyaltuk, szóval szó se zsidókról, cigányokról. Emberből nincs FAJ. Vannak állatfajok, de emberből nincs FAJ. Inkább leszögezem ezt, mielőtt egymás torkának ugornátok. Csak az ember olyan szemét sz*r, hogy elkülönítse saját magát az állatoktól, holott százezer évvel ezelőtt a kutya volt a közös őse. Nyolcmillió éve a gorilla. A feltételezés is alaptalan. Te fajról beszéltél a kérdésedben, ez nem fajról szól, mint megtudtuk. Ember legyen a talpán és élt volna, hanem ezer évig, hogy tudja, honnan jöttek ezek az emberek, akiket te zsidónak és cigánynak mersz hívni. A rasszokon belül különböző népcsoportok élnek, azokon belül pedig... nem tudom, nézz utána. Rassz alapján ítélkezni szánalmas.
2016. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést újra, a sok hülyét össze fogja zavarni. Egy jó tanács volt, mielőtt zsidókról kezdünk el vitatkozni a semmiért.
2016. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

"akiket te zsidónak és cigánynak mersz hívni."


Ne légy paranoiás, ezt a félreértést már rég tisztáztuk, írhattam volna példának kínaiakat is, ha a politika rovatban őket szapulnák. Egyébként az a rasszista, aki szerint a cigány és zsidó szavak szitokszavak. Szerintem nem azok! Így hát mindenki "merje" nyugodtan kiejteni e szavakat, aki nem rasszista, ugyanis nincs bennük semmi rossz.


"Csak az ember olyan szemét sz*r, hogy elkülönítse saját magát az állatoktól"


Ez rasszizmus! :) Nem szr az ember! És egyik élőlény sem! De mások vagyunk mindannyian (mint írtam többször, se jobb, se rosszabb, csak más!), így elkülönülünk valamilyen szinten egymástól. Mind a fajok egymástól, mind a fajon belüli rasszok, mind a rasszon belüli egyének. Nem az ember különíti el magát, hanem felismeri a létező elkülönültséget, jobban mondva különbözőséget (ami századszorra is: nem jobbat vagy rosszabbat jelent, hanem változatosságot, ami az élet alapja).


"Rassz alapján ítélkezni szánalmas."


Egyetértek, és ezt minden jóérzésű ember így gondolja szerintem. Nem is "ítélkezett" itt senki. Tedd félre a paranoiádat, mert így tényleg nehéz lesz megérteni egy olyan "fogyatékost", mint én. xd


"a semmiért."


Hát ez az... :)

2016. júl. 20. 07:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!