Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a telefonommal,...

Mi lehet a telefonommal, esetleg csak képzelődtem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1-2 napban elég fura dolgokat tapasztaltam a telefonommal kapcsolatban. Mindkét esetben azután történtek, hogy felébredtem, lehetséges még félálomban voltam? Első esetben az volt, hogy felébredtem, még kómás voltam, de felültem megnézni a telefonon, mennyi az idő, láttam is (szóval 100% nem paralízis), de ekkor a telefonom egymás után 5x olyan hangot adott ki, amit még sosem hallottam, kicsit meg is ijedtem de még túl fáradt voltam, ezért csak letettem és visszafeküdtem, és igazán csak később kezdtem el rajta gondolkozni, hogy valóban megtörtént-e vagy csak álmodtam. Ez még úgy oké is lenne, de rá 1 napra az történt, szintén felkeléskor, amikor kevésbé voltam fáradt, sőt mondhatni már teljesen magamnál voltam, hogy megint néztem az időt a telefonon, amikor olyan hangot adott ki, mintha merülne, csak halkabban, mint amekkora hangerőre volt állítva. Viszont mikor megnéztem a töltöttségét azt láttam, hogy 72%-on van, szóval nem adhatta ki azt a hangot. Ebben az esetben már kevésbé gondolom, hogy csak álom volt, mivel utána fel is keltem rendesen, és egyáltalán nem éreztem magam annyira fáradtnak, mint az első esetben. Lehetséges, hogy mindkét esetben csak a fáradtság vagy álmosság hallatta velem a hangokat, vagy tényleg volt valami?
2016. aug. 9. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de szerintem csak beképzelted
2016. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem főleg az első esetnél, de a másodiknál már tényleg úgy éreztem, hogy felébredtem, de lehet rosszul éreztem... de ezek szerint az ébredés után is lehetnek "álombeli" hangok, avagy képzelődések?
2016. aug. 9. 20:42
 3/5 anonim válasza:
2016. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére én ilyesmiket nem láttam, igaz a hátteremen repülnek madarak de csak mert élő háttérképem van:D és az első alkalommal fura és ijesztő madárhangokat hallottam 5x is egymás után, és oké hogy álom volt, de a 2. esetben már fel is keltem rendesen, mégis hallottam a hangot... ezért volt fura.
2016. aug. 9. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy nem csak hallucinálok, ugyanis tegnap épp gépeztem mikor hallom hogy a telefonom olyan hangot adott ki, mikor rákoppintok de épp le volt zárva és fél méterre volt tőlem... lehet vmi applikáció csinálja de akkor is fura Oo
2016. aug. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!