Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha bármit megtehetnél mindenfé...

Ha bármit megtehetnél mindenféle korlátok nélkül mik lennének azok?

Figyelt kérdés

Azért került ide ez a kérdés mert szerintem az ezotériába tartozik az efféle "álmodozás".


Nagyon kíváncsi vagyok arra hogy ki mit mond,mi az amit megtenne ha tényleg semmi következménye és határa nem lenne semminek.


Az én listám:

-------------

Bármit ingyen megkaphatnék,nekem nem kellene pénzt használnom.


Megszüntetném a világon a nyomorúságot,minden embernek legyen meg legalább egy normális,egészséges létminimuma amiben kényelmesen lehet élni,egyenlő esélyek.


Beszereznék egy időgépet.


Összeszedném Hitlert,Sztálint,Churchillt,Einsteint,Leonardo Da Vinci-t,Josef Mengelét,és efféle embereket,akik mind érdekelnek engem és meghallgatnám őket.


Esetleg megváltoztatnám a történelmet.

Pl világháborúban náci győzelem,szovjet győzelem,vagy valami más alternatíva,és ami tényleg jó világot eredményezne a mostani világban azt választanám véglegesen.


Örök életem lenne beleértve azokat is akiknek szintén örök életet szeretnék kívánni.


Bármilyen drogot használhatnék elvonási tünetek és utólagos sóvárgások nélkül.


Semmi sem károsítaná az egészségemet.


Bárkit megölhetnék egy kívánsággal.


És a fő,NEM élnék vissza ezekkel a képességekkel,csak a fantáziámat engedtem szabadon.


Most,hogy én leírtam mindent amit megtennék,kíváncsi vagyok arra hogy ti mit csinálnátok.Természetes hogy öld megy mindenkinek aki normálisan szól a témához.



2016. nov. 20. 22:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
59%
Én élve elégetném az osztályfőnököm XD
2016. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát ez nem lesz mindig igy. Az az állapot biztosan eltűnik. Már az is egy csoda volt, hogy ilyen intenziven és ennyi ideig tartott. Az az állapot nem része a világnak, ezért képes a világból kiemelni. A lélek és az idő sem a része, az az állapot önmagában áll az ürességben. Egy hatalmas, sárga, gyöngyöző, mindent bevilágitó kastély aminek én vok a királynője. Én akartam ez lenni, mert már az is voltam. xd

Széles udvara van, a kastély csillámos-gyöngyös kristályból van és minden nagy ott, sok ezer szolgája is van, hatalmas kincse és gazdagsága, és mindenki csupán a szuperbonyolult irást szolgálja, mert abban benne van a szépség is, és abból épül fel a kastély is. Az irás képes kiemelni a térből, nagymértékben enged olyan dolgokat látni ahogy máshogy nem, és ez elég méltó fizetség a szolgák részére, ráadásul ott össze van gyűjtve az egész, egyben. Akkora erő és akarat van mögötte, akkora védelem, ki van számolva és várakozott, és ezekért csak úgy önmagában áll az egész. Persze most még nagyon nagy problémák állnak elöttünk, de a dolgot az egész életben kell csinálni. A terenkivülése és támogatottsága, egyedülállósága biztos győzelmet jósol neki. Majd lesz olyan, hogy engem szabadjára engednek, és mindig ott lesz a ragyogó energia, a csillámló gyöngyözés és a pompás napfény hogy azt csináljak amit akarok, és senki ne állitson meg engem. olyan ritka és nagy hogy sugárzó szépséget és boldogságot okoz, és az Akaratból mindenki rá van irva a sorsára, igy képes mindenkinek hiánytalanul tetszeni és hasznot hozni. Névtelen magasságokból származik, ahol nincsenek fogalmak se tér, igy adományai névtelenek lesznek. Nem hiszem hogy túl ismert lesz, és rejtett, nehezen felismerhető, átlagos marad, mert ez lelkicucc. Hát igazábol a szépsége nem az, hanem olyan hogy el lehet venni és rejteni, lehet vele büntetni ami nagyon rossz érzésekkel járhat... de a sorsot nem lehet befolyásolni, az az Akarat dolga, aki mindenre figyel, őt is teljesen védelmezi de nem kizárólagosan, annak nagyon gyorsan pörög a sorsa. Az az állapot ritka, távoli és hatalmas támogatottsága miatt abban nincs büntetés, és nem ekvalens a mostani világgal, ezért mindig sokat kell érte küzdeni. Lehet vele gyógyitani is, csak pontosan ki kell számolni hozzá a helyzetet, ahogy a placebonak is van ereje.

2016. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%
Én csak egyvalamire vágynék, korlátlan hatalom és világuralom mindenek felett! Nem tenném jobbá a világot, mert az unalmas csak szórakoznék rabszolgasorba taszítanám az emberiséget. Lehúznám Istent a Földre, hogy haladóként éljen és megtapasztalja milyen nehéz is az élet. Sátán lenne a kutyám kikötném egy oszlophoz a démonok úgyszintén háziállatként végeznék az angyalkál is rabszolgák lennének. Akik meg rossz útra tértek, vagy akit rossznak látnék azzal büntetném, amit legjobb utál. Mindenki élhetné az életét, de csak a felügyeletem mellett. A nagykutyákat, akik túl magasra akarnak törni a ranglétra alján tenném. A vallásokat eltörölném az világ egy RPG-s világ lenne, ahol vannak elfek meg mindenféle mágikus teremtmények különleges képességekkel, amit küldetésekkel lehet megszerezni. A háborúkat eltörölném és helyette a vitákat komikusokat különféle játékokkal lehetne megoldani, ahol mindenki kihívhat mindenkit és bármilyen őrült feltételt szabhat, amit a vesztes végre kell, hogy hajtson akár szeretné akár nem. :D
2016. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A 7-essel egyetértek! :)


Továbbá: én is visszamennék az első vagy második világháborúba, és manipulálnám az eredményeket: először talán Hitler szekerét tolnám, majd ha nyertek, akkor visszajönnék a jelenbe, megnézném milyen az élet. Ha rosszabb, akkor összeugrasztanám a háború után az amcsikat és szovjeteket. Kipróbálnám mindhárom kimenetelt. Ha nem tetszene, akkor az elsőben próbálnám gyakorlatilag ugyanezt: Központi hatalmak vs. Antant győzelme. Valamint figyelmeztetném a nyertes felet, hogy csak óvatosan a békaszerződésekkel, mert maga után vonhat egy második ilyet, ahol sokkal több ember fog meghalni. Persze, az, hogy hallgat is-e rá, az már más tészta.


Körüljárnám az Univerzumot, hogy tudjam, milyen életformák léteznek a földin kívűl, majd azt is kideríteném, hogy tényleg végtelen-e, és létezik-e egyáltalán Multiverzum.


Körülnéznék az óceánokban is, hiszen 100%-át láthatom


Belekukkantanék az ami levéltárakba, hogy megtudjam, tényleg röpködnek-e földönkívüliek felettük. Valamint, hogy mit tolnak azok, akik ilyeneket látnak(bár egynémelyik tényleg elgondolkodtat), de a fősodratú médiákban nem nagyon szerepelnek.


Pillanatnyilag ennyi jutott eszembe.

2016. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Nyilvánvaló. Kideríteném, hogy keletkezett az univerzum, mi az univerzum, mi van azon "kívül". Ez lenne a legfontosabb.
2016. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
#15 Mit kezdenél azzal a baromsággal, hogy tudod?
2016. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
matolcsyt hajléktalanná tenném
2016. nov. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!