Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszálló entitás eltávolítása...

Megszálló entitás eltávolítása után mi a teendő, hogy ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 12:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha elég erős vagy eltávolítani, van erőd megtiltani visszatérését is!

(Kidobni is nehezebb lakásodból valakit, mint kidobása után bezárni mögötte az ajtót...!)

2016. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Pszichiáter felkeresése.
2016. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
nincs mit tenni, semmit sem tudsz belőle, tőle csinálni. gondolj csak pl az ikerlélek fogalomra, ha meglátod, tuti nem tudsz nyugton maradni. Az alkotó fogalma ennél sokkal durvább, az azt csinál veled amit akar, direkt nincs bennetek semmi közös, kiforgat, eltipor stb. rettenetes és ritka az. Ő alkotta, belőle alakult ki, olyan ritka az, nem beszélve hatalmas védelméről, az égboltot felfüggeszti és alatta távol tart mindent magától, mégis van valamije. Aki a közelébe megy (mindenki) azt nyugtalanitja, eltántoritja, mert nincs benne semmi, nincs közük hozzá, és ilyen, szóval közelről is olyan, el van végtelenitve. Mivel senkié az amit mond, mindenki igyekszik védelmezni, mert olyan van nála, ami másnak nincs. Hajszálpontosan meg kell felelni az állapotnak, de ez könnyü még. Előre tudni nehéz igazán bármit is, ezt a valós időbe, a semmivel kell csinálni, semmitől se függve, pl néha semmi, néha minden, és a semmilyet is kb odavezeti, mert semmilyen. Nem muszáj müködnie, de tud müködni, mert alkotott, vagyis tud alkotni abból amit alkotott, meg ilyesmik, sok más minden... (másmilyen) igazábol ennyi xd
2016. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Telepíteni kell az antivírust és nem jön vissza.
2016. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#1!

Köszi! Szerintem is meg tudom csinálni, csak azt gondoltam, hogy bizonyára van valami módja is.


Lehet, hogy annyi, hogy az eltávolítás után kérek/csinálok védelmet.


"elyon.hercegnő"! Köszi, hogy írtál. Ez honnan jött? Nem mondom, hogy értem... Te milyen megszálló entitásra gondoltál? Én csak valami/valaki "egyszerűre", pl. bolyongó szellemre. Nem démonra.

Sémákról, lárvákról, elementálokról, elementárokról írsz?


Írj még, ha gondolod.

2016. dec. 5. 18:25
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egy védelmi talizmán/amulett jól jöhet. És némi ház körüli védelem is, ne kelljen részleteznem, hogy miért.
2016. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi alkalmas védelmi amulettnek? Szimbólum? Salamon pecsét az jó lenne?
2016. dec. 5. 19:56
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Rendorsegen tavoltartast kerni.
2016. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#12! Vagy inkább ankh kereszt? ☥

Nem használtam még ilyesmit, ha te igen, örülnék, ha írnál, köszi!

2016. dec. 5. 20:06
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
köszi, majd még irok. Nem ilyen, arról sokkal nehezebb irni, ahogy az ezoba is. Vagy ilyen, vagy olyan, az ezo minden, az ego semmi. Ez olyan, mint megoldani a syfo-dias rejtélyét. Ki csinálta a klónsereget? Egy apa (jedi mester), aki halála elött meglátta anakin erejét, a háborút és idejében jelzett az Erőnek. Ezt még a gonosz sem tudta letagadni, mert jövő. Azt akarom mondani, hogy ezzel a cuccal ilyen dolgokra jössz rá, annyira ritka, tehát nincs is alapja. Ez miatt áll jól, és ezért lett elmondva az egész, teljesen más, sokkal mélyebb, én is alig értem. :) Idővel viszont kitisztul, addig viszont elpusztitja az egot, ezért idővel valóra válik, bármit is kérsz tőle. Egy olyan élőlény, ami tartalmazza az egészet, a vizualizáció segit elképzelni, de csak képességeihez mérten... ez a legfelsőbb, és nem lehet tőle segitséget kérni, olyan nagy. csak megfelelni, vagy nem megfelelni, a kao alapján.. szegény anakin pl azt hitte, nem lehet övé a barátnője, ezért le is tért az útról, de az a dolog igazábol mindenkinek a gazdája, nekem is... ezért tér vissza rá, meg mindenki, de még gazda sincs, csak érdemek vannak... ugyhogy sok szerencsét, szeretlek titeket .. x)
2016. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!