Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszálló entitás eltávolítása...

Megszálló entitás eltávolítása után mi a teendő, hogy ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 12:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Igen, neked szólt! :-)


És mindenkinek köszönöm, aki komolyan vette a kérdést, igazán köszönöm a sok privát üzenetben érkezett segítséget is! Nagyon hasznosak!

2016. dec. 7. 17:48
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
Alacsony a kerítés...
2016. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Azt javasolnám, hogy ne külső dologtól várj segítséget, mondjuk varázstárgyaktól, amulettől, ilyesmitől.


Kiegyensúlyozottnak és belül békésnek kell lenni, mert valamennyire úgy van ezzel is az ember, mint egy számítógépes rendszer: a sérülékenységeket le kell védeni. Amikor zaklatott vagy, ideges, nyugtalan, akkor az támadási felületet jelent. A meditáció segíthet.

2016. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Az ötlet jó. Ideges, zaklatott, feszült nem vagyok. Meditálnom többet kellene, azzal magam is így vagyok. Sokat imádkozom - bár ez is viszonyítás kérdése (mármint az, hogy sok-e napi pár óra ima).


Engem viszont most minden megoldás, lehetőség érdekel-érdekelt és kaptam rengeteg tanácsot, főként privát üzenetben.

2016. dec. 12. 08:36
 25/27 anonim ***** válasza:
7%

be kell tömni minden lyukat, amin visszajöhetne

persze, előtte nagy levegő, meg sok síkosítás

2016. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
rakd ki a másodfokú egyenlet megoldó képletét az ajtóra!
2016. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
;-)
2016. dec. 22. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!