Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szolnok el van átkozva vagy...

Szolnok el van átkozva vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Vannak rossz energiájú helyek.

De, hogy egész város?


Már nagyon sok ismerősömtől hallottam, h ha Szolnokon jártak rosszul érezték magukat. Rossz közérzet, enyhe nyugtalanság, bágyadtság stb.


Nagyon sok városban voltam már.

Azonban amikor Szolnokon vagyok vendégségben minden esetben tapasztalom ezt én is.

Sőt szolnokiaktól is mondják, h ők ezt már mrgszokták és akkor tűnik fel nekik amikor egy időre elmennek a városból, h akkor elmúlik.


Amikor itt vagyok erőtlenséget, enyhe nyugtalanságot, rossz hangulatot, kellemetlen gondolatokat tapasztalok.


Lehet egy egész városban ilyen rossz energia?

Vagy el van átkozva?

Más is tapasztalt már ilyet helyekkel?



2016. dec. 11. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
De mik okozzák nálad ezt? Mit tapasztalsz Szolnokon ami máshol nincs?
2016. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amit sok ismerősöm is ha arra jár.

Rossz hangulatot, nyugtalanságot.

2016. dec. 11. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Debrecenben éreztem hasonlókat.És még néhány ismerősöm.Több embernél észrevettem, hogy nem szeretik azt a várost.Szolnokról nem tudok nyilatkozni, csak átutaztam rajta.Bár Debrecentől nincs messze .

Ahogy egy háznak, épületnek is megvan az energiája, ami elkészülésétől kezdve rakódik rá, a benne lakók, a ház tájolása, a benne élők emlékei, minden, ami ott történt, a környékének energiái , mind nyomot hagynak rajta és ezt a lenyomatot sugározzák vissza.Na most ez nagyban is igaz.Egy egész városra ugyanúgy érvényes.Maga a közösség is sok érzelmi, gondolati energiát otthagy.

2016. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szolnok egy ősi hun település 5500 éve lakott a terölet
2016. dec. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokon:

-Ma egész nap köd van...

-Ja azt hittem szerda :D


Viccet félretéve sokat jártam Szegeden kimondottan jól éreztem magam :)

Nincs az elátkozva hidd el :D

2016. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én sok évig szolnoki voltam, tudom miről beszélsz, mert egész máshogy éreztem magam más városokban, mikor látogatóban voltam, meg mikor laktam is. Amúgy a szolnokiak nagy része asszem egyetértene veled a hely negatívságát illetően! :D De nem elátkozva van az, hanem minden helynek és embernek van energiamezeje, ami érezhető, akár már az első pillanatokban. Ezért (is) találunk szimpatikusnak valakit, vagy éppen nem. És hát szolnok energiája, valljuk be, nem épp a legjobb! :D

Amúgy nem tudom összefügg-e, de a város ha jól emlékszem, 11x pusztult el teljesen, hol tűzvészben, hol áradásban, hol mittudomén. Lehet ezek is rányomták a bélyegüket az egészre.

Amúgy szolnoki titkos alagutakról tud valaki valamit? :)

2016. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lol amugy télen tenyleg nyomasztó tud lenni xdd

Amugy nekem nem szoktak ilyen érzéseim lenni,de lehet hogy mar megszoktam :D 15/F Szolnokról 😁

2017. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!