Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki gyerekkorában este...

Valaki gyerekkorában este látott egy fekete árnyat a szobájában, aminek kalapja volt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer nagymamám látta...


Mesélte anyukám, hogy mikor még kicsi volt és egyszobában aludtak nagymamámmal (de külön ágyban, csak egy szobában volt ), nagymamám felordított egyszer éjszaka, hogy "Ne bántsd őt, ne bántsd!" majd odaszaladt anyukámhoz védelmezően. Aztán feloltotta a villanyt. Amikor anyukám kérdezte, hogy mi volt, azt mondta nagymamám hogy egy sötét alakot látott akinek nagy kalap volt a fején. Biztos csak álmodta...


Viszont mikor én ezt meghallottam utána néztem a neten, és nem csak egy ember látta ezt a kalapos fekete árnyat... nagyon érdekes. Akár igaz, akár nem, én nem akarom látni. :D


Te is láttad, vagy miért kérdezed?

2016. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam nem régen, nagyon megijedtem.. Mi lehet az?
2016. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
árnyékember.Démoni jelenség.Rengetegen láttak már hasolót.Külön fóruma van, rengetegen számolnak be szinte ugyanerröl.Sajátos kategória.Sajnos gyakran agressziv jelenség.
2016. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként gyakran valami rendkívüli negatív esemény vonzza oda, vagy olyan tipusú személyek, akik bizonyos szempontból megközelithetőbbek az ilyen entitások számára, pl depreszióra való hajlam.
2016. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láttam de nem a szobámban hanem az ablakom előtt lebegett kissé Zorróra hajazó figura ja a negyedik emeleten laktunk.
2016. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt a fórumot tudnátok linkelni, ahol erről van szó?
2016. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fèlelem+figyelemből táplálkozik.

Ezeket vond meg tőle!

2016. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!