Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az inga fekete mágia?

Az inga fekete mágia?

Figyelt kérdés
Nekem is van egy ingám szoktam is használni, de barátnőmmindig azzal riogat, hogy ez fekete mágia. Mi az igazság?
2010. máj. 2. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A barátnőd hozzá nemértő
2010. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt mondják ingával nem lehet előre jósolni ,csak a jelent és múltat mutatja meg. De azt meg már tudom :) Ha előre rákérdezek valamire akkor néha eltalálja de sokszor nem mutat igazat. Miért? Teszteltem olyan kérdéssel hogy terhes vagyok? Erre igennel felelt pedig csak tudom tán hogy nem vagyok az :D Jó jó vágyok babára ,de tudtam ,hogy nem vagyok terhes.
2010. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az inga nem mágia.
2010. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most lehet ez hulyeseg... de ha ingazok, es kerdezek vmit, es pl arra gondolok, h a valasz nem... akkor kileng "nem" iranyba... ha arra gondolok h "igen", akkor pedig abba az iranyba... Miert?
2010. máj. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert kialakítása miatt kapcsolódik hozzád, az inga fonalán átfutnak a saját gondolataid által keltett apró izommozgások, rezgések, és ez az oka annak is, hogy csak arra használható az inga hogy letisztázd magadban a válaszaidat, mert nem fog neked jósolgatni vagy hasonlók, csak olyasmit mutat, amit tudsz. Egyébként épp ezért csak csínján az ilyesmivel is, mert becsapható, hiszen szinte lehetetlen hogy ne akart valamelyik választ...
2010. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ingának nincs köze semmilyen mágiához. Radiesztéziás eszköz (mérni lehet vele).
2010. máj. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!