Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki spirituális...

Van itt valaki aki spirituálisan magas szinten van?

Figyelt kérdés

Az érdekelne van-e itt olyan, akinek átlagnál több tudása van, és spirituálisan magas szinten van.

Pár alap kérdés amire tudnia kell válaszolni:

Miért élünk? Hogy kerültünk ide? Mi a célunk, hogyan kell ezt elérnünk? Létezik Jehva, és/vagy Lucifer?

Hány dimenzió van összesen? Létezik reinkarnáció?



2016. dec. 24. 01:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az olvasnivalókat, és a tanácsodat!

Értelek egyébként.

" ugyanazt a tanítást fogod olvasni mondjuk Jézus és Lao Ce szavaiban, amit akár a Bhagavad Gítában. Tudom, hogy ezzel sokan nem értenek egyet."

Én ezzel egyetértek.

2016. dec. 24. 18:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha az imènt említett alkotásoknál magasabb szintűeket szeretnèl, max saját jegyzeteket tudnèk küldeni.
2016. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem addig nem lesz magasan fejlett valaki spirituálisan míg a vallásokat tanulmányozza. Ha megfigyelitek ezek a több ezer éves tanítások nem vezettek tömeges megvilágosodáshoz, tehát a tanítók nem tudták megértetni a tanítványukkal a leckét. A vallási szövegek érthetetlenek csak beszélnek, és azt mondják, hogy el kell érned egy szintet, hogy ezt megértsd. De kérdem én nem-e az a feladata egy tanítónak, hogy átadja tudását? Ma csak a zagyvaságokat adják át egymásnak. De eddig egy megvilágosodott sem tudott erre érthető, bizonyítható választ adni. Pedig mennyivel másabb lehetne az élet, ha a több ezer év alatt a megvilágosodottak tömege egy jobb világot hozott volna létre. Meg eleve milyen fejlett az a vallás ahol mondjuk a vezető csak reinkarnálódni tud és nem lép ki a lét kerekéből? Hol van akkor a fejlődés? Tehát a kérdéseidre akkor kapsz majd választ, ha felismerik, hogy új alapokra kell helyezni a spiritualitást, és a mai tudásból kiindulva kell új filozófia alapokat letéve választ találni a kérdésekre. A meglelt választ pedig érthetően közölni az emberiséggel. A csak a "magasan" fejlett halandzsát végre el kellene felejteni, mert ez csak az emberiség félre vezetése.
2016. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vallás = fèlreèrtès, túlbonyolítás. Aki leragad a valásoknál az nem fejlődik.
2016. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
A Második fontos gondolat pedig az, hogy soha nem is volt ès nem is lesz olyan tanító aki kèzenfogva elvezet megvilágosodni. Mindíg csak az utat mutatják meg, mert a megvilágosodás folyamat ami az egyèn szemèlyes önálló erőfeszítèsei során bontakozik ki.
2016. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!