Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt és miért?

Mi okozhatta ezt és miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sebek, karmolás nyomok jelennek meg rajtam és a páromon, eddig nem foglalkoztunk vele igazán,.hiszen kisebbek voltak és tudjuk azt is, hogy valószínűleg álmunkban okozhattuk őket. Valamelyik nap viszont egy nagyon mély vágás jelent meg a párom mellkasán egyik pillanatról a másikra. Tegnap este nagyon nyomasztó volt a légkör a szobánkban, félelmet éreztünk mind a kettem. Hajnalban keltett a párom, hogy nem érzi jól magát, kimentünk a konyhába aztan visszafeküdtünk akkor vettem észre 3 mély, határozott hosszú vágást a karjatol a mellkasa közepéig. Nagyon megijedtem ekkor mondta azt, hogy nagyon szépen kérlek gyorsan nyiss ablakot. Az ablak.különös árnyékot vetett a plafonra, pont az agyunk felé. Egy keresztet( gondolom védelem érdekében) A vágás a karján kezdődik ahol egy Szűz Mária tetovalas van, itt a bőr kicsit felhurkasodott, duzzadt, és mély a vágás. Mi határozottan hiszünk a paranormalis dolgokban ezért szeretném leginkább ha valaki aki ért hozzá tudná válaszolni!

2017. febr. 7. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Én tudom mi történt veletek .

Elöbb had tegyek föl pár kédést .

•Érzékeltél kiesett időt amire nem emlékszel ?

•Tűnyomok vannak-e rajtatok ?


Többi nem érdekes .

Azok ott több mint valószínű, műtéti vágások .

Ezek alvás után ébredéskór következtek be ?

Folytatom az alap kérdéseket :

•Ébredtetek az ágyon fordítva ?

•Ébredtetek rosszúl felhúzott ruhákban ,ruhanélkűl ,vagy más ruháiban ?

•A' vágás nincsen a' hasadon ?

Légyszives írjátok le az életkorotok !

Ez fontos lenne ! Most kezdődött ez a' dolog vagy máskór ?

2017. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Hogy miért??! Egymásnak generáljátok ezt a sok baromságot! És adjátok egymás alá a lovat! Ebben akartok hinni, ezért mindent ezzel magyaráztok!


Azt hittem, már nincs lejjebb, iszonyú, hogy ma Magyarországon ilyen szellemi szinten élnek emberek.

2017. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves! Szívem joga hinni abban amit hinni akarok, és rajtam kívül hisz ebben még több ezer ember, nem a te véleményed fogja ezt megváltoztatni. Tapasztaltam már rengeteg megmagyarázhatlan dolgot, és nem padlónyikorgásra gondolok :)

Valamiben egyetértünk... Szerintem is iszonyú ez a szellemi szint amit Te képviselsz, ha személy szerint nem hiszel valamiben, de a másik igen, nem tudom milyen felindulásból lenne kisebb szinten szellemileg mint te. Tudod.. Az ilyen emberek miatt mint te tart az emberiség ott ahol. Szép napot kedves, légy egy kicsit elfogadobb. Ahány ember annyi nézet, és mindenki a sajátja iránt hû.

2017. febr. 7. 12:39
 4/11 anonim válasza:
36%

"Mi határozottan hiszünk a paranormalis dolgokban"


Ez a baj! Hülyéknek elmegyógyintézetben a helye!


Így csak egymást hülyítitek! Idétlen kis szerencsétlenek....

2017. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jó meglátás! Fel kellene keresned egyet! :)
2017. febr. 7. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezekkel veszekszel én lehet tudom a' jó választ ,de akkor az én előző kommentemre válaszólj !
2017. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Velő!

Nem tapasztaltunk semmit abból amit írtál, nem gondolunk földönkívüli elrablásra!

2017. febr. 7. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Kezdhetted volna ezzel is . :)
2017. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Zacher Gábor tudja a választ!
2017. jún. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor keresd fel ;)
2017. jún. 26. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!