Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt és miért?

Mi okozhatta ezt és miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sebek, karmolás nyomok jelennek meg rajtam és a páromon, eddig nem foglalkoztunk vele igazán,.hiszen kisebbek voltak és tudjuk azt is, hogy valószínűleg álmunkban okozhattuk őket. Valamelyik nap viszont egy nagyon mély vágás jelent meg a párom mellkasán egyik pillanatról a másikra. Tegnap este nagyon nyomasztó volt a légkör a szobánkban, félelmet éreztünk mind a kettem. Hajnalban keltett a párom, hogy nem érzi jól magát, kimentünk a konyhába aztan visszafeküdtünk akkor vettem észre 3 mély, határozott hosszú vágást a karjatol a mellkasa közepéig. Nagyon megijedtem ekkor mondta azt, hogy nagyon szépen kérlek gyorsan nyiss ablakot. Az ablak.különös árnyékot vetett a plafonra, pont az agyunk felé. Egy keresztet( gondolom védelem érdekében) A vágás a karján kezdődik ahol egy Szűz Mária tetovalas van, itt a bőr kicsit felhurkasodott, duzzadt, és mély a vágás. Mi határozottan hiszünk a paranormalis dolgokban ezért szeretném leginkább ha valaki aki ért hozzá tudná válaszolni!

2017. febr. 7. 07:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért a Zacheres poént remélem értetted kedves kérdező :D ne vedd magadra xd
2017. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!