Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már veletek, hogy megérez...

Volt már veletek, hogy megéreztétek, "megjósoltátok", hogy valakivel x idő múlva fogtok (újra) találkozni, és be is jött?

Figyelt kérdés

Velem egyszer volt, hogy a párom ősszel szakított velem, és azt gondoltam, hogy mikor újra jó idő lesz (jövő tavasszal\nyár elején) újra keresni fog, és úgy is történt. Aztán mégegyszer megcsinálta ezt, de az nem számít, mert akkor már volt vele egy ilyen előzetes tapasztalatom.

Nemrég volt egy ilyen érzésem egy másik emberrel is, bár vele még személyesen nem találkoztam, hogy "ezeregy éjszaka" múlva lesz egymással dolgunk. Szóval kb. 3,5 év múlva, ennek kb. a fele telt le azóta, és nem tudom vele fogok-e, és pont akkor fogok-e találkozni, de továbbra is azt érzem, hogy igen.



2017. febr. 7. 23:16
 1/1 anonim válasza:
55%

Hát ez kicsit ilyen vonzás törvénye. :D Ha hiszel benne, meg sokat gondolsz rá, akkor van rá esélyed, hogy így legyen. De várd ki, míg eljön ez az idő és majd meglátod.

Velem pl. sokszor van olyan, hogy csak eszembe jut egy ember valamiről, akivel régen volt bármi közünk egymáshoz, de már rég láttam az illetőt. És ahogy eszembe jut, elkezdek róla beszélni, vagy elkezdek többet gondolni rá, utána megjelentik, és találkozok vele a legváratlanabb helyzetekbe. Ilyen tényleg elég sokszor van, és nekem ez is elég furcsa.

De egyébként sok olyan is volt már, hogy hittem valamiben, hogy találkozok majd valakivel, láttam magam előtt, hogy hogy fognak történni a dolgok, rengeteget gondoltam rá, és mégsem lett belőle semmi.

Hát, kitudja hogy is van ez.

2017. febr. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!