Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy adott...

Lehetséges, hogy egy adott városban bármivel próbálkozom minden kudarcba fullad, máshol meg minden összejön?

Figyelt kérdés
Sem a kapcsolat, sem a munka, de még ha segítséget kérek valakitől, az sem megy az egyik helyen. A másik helyen meg mint a karikacsapás. Ezt mi okozza? Nem kis dolgokról van szó és 3 éves próbálkozásokról, ezért gondolom úgy, hogy lennie kell valaminek.
2017. febr. 8. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Komló >Szén-City< és Pécs ez a' két város ?
2017. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. És nem is érted a lényeget. Nem a várossal van baj, hanem hogy egyik helyen működik, másik helyen nem.
2017. febr. 8. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
És miért ezotéria? Valószínűleg jobb munkalehetőség és megélhetőség, jobb életkörülmények kevesebb stressz, akik kevéssel is beérik. Jelenesetben veled. :D
2017. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj acélöntő lenni, ahol nincs kohó.
2017. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze. A mennyország pokol hasonlat jut eszembe egy tanmeséből. Meghalt egy emberke, és megkérdezték tőle, hogy mennyország vagy pokol? Nem akart látatlanba dönteni, ezért bemutatták neki mindkettőt. A pokol egy hatalmas kerek asztal volt, körülötte mindenki a székhez kötözve és a kezükhöz is volt kötve egy hosszú kanál, amivel nem tudtak enni. Mindenki ült szomorúan és nézett maga elé, újra meg újra éhenhalva... A mennyország ugyanez volt, csak ott beszélgettek, nevetgéltek és jó erőben voltak. Megtanulták etetni egymást... Nálunk pedig vannak élhető és élhetetlen városok. Vajon mi tesz egy várost/országot élhetővé?
2017. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon élhető város. Köszönöm a válaszokat, de tényleg, leírtam már, hogy itt nem abban kell keresni a választ, hogy a város jó e vagy sem... Abszolút élhető. De én bármihez kezdek semmi nem jön itt össze.
2017. febr. 8. 18:26
 7/7 anonim válasza:
Van olyan, hogy egy városnál sehogy semmi se akar összejönni... Én Balatonalmádinál voltam így. Pedig szép és gyönyörű, és élhető. Nyaralni voltam ott, de mindahányszor ott voltam, mindegyik kudarcba fulladt! Akárhány év után is mentem oda, mindig ez volt.. Pedig amúgy szép
2017. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!