Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy rossz?

Miért érzem azt, hogy rossz?

Figyelt kérdés
Van egy sok gyógyító kőből álló karkötőm. Amint felveszem érzem, hogy nem jó nekem, de amint leveszem, sokkal jobban érzem magam.

2017. febr. 12. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Hasonlóan érzek a Heroinnal... tudom, hogy káros és nem akarom magam belőni, mert rossz nekem ès màsoknak is...de amint belövom magam, sokkal jobb.. a te problémàd viszont egyszerűbb szóval ne rinyàlj ba*zdmeg!
2017. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján az valószínűleg egy análgyöngysor lehet. Próbáld ki máshogy azt a "gyógyító kőből álló karkötőt" másra, hisz nem mindig egyértelmű a használati utasítása valamint ha ezt jól tudod azzal a kis gyöngysorral csinálni, akkor az örömöt fog neked okozni, ami miatt gyógyul a kis belső világod.


Másik teória:

Amennyiben nem análgyöngysorról van szó, annyiban valószínűleg vagy cigány asszonytól vetted vagy valami kis bizsu boltban, ha nem magától az univerzumtól veszed, akkor pont annyit ér, hogy semennyit. Sőt, elmondásod szerint még negatív érzés keletkezik annak viselésekor. Az ilyen akkor szokott bekövetkezni, mikor valaki halála időpontjában visel egy ékszert, ami a távozó lelket megsebesíti, és például ha a nyakán van egy nyaklánc, akkor nem tud elszakadni a testtől a lélek és ezért fej nélkül megy a túlvilágra, és mivel tudniillik, hogy a test az elbomlik vagy elégetik, ezért az a fejnyi lélek abba az ékszerbe kerül és a lelkek nem szeretnek osztozni más még életben levő lelkellek/emberekkel, ezért egy olyan negatív érzést keltet benned, hogy ezzel tudtodra hozza nem akarását. Amennyiben nem szabadulsz meg tőle, annyiban ez az erő felfog hatalmasodni és nem csak a viselésekor fog negatív érzéssel sugározni.

2017. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!