Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy a mai vírusokat már laborban fejlesztik ki ellenünk?

Figyelt kérdés

Nemrég elkaptam a legújabb H2N1 (sertésinfluenza) vírust az egészségügyi világszervezet szerint most ez terjed európában magyarországon kiemelten magas a terjedése de az egyesült államokban is egy hét alatt szinte mindent beterített.


Én sportoló ember vagyok, vitaminokon, kiegészítőkön élek, lehetőség szerint bio életmódot fojtatok de úgy fejbevágott mintha szatyorban élnék.


Nos én nehezen tudom elhinni, hogy ezek a vírusok természetesek, ráadásul minden évben egyre durvább. Vajon mi lesz ebből és hogyan lehet elkerülni? Mik lehetnek a maradandó károsodások amiket okoz (akár megváltoztatja az agyműködést, csökkenti a várható élettartamot vagy bármit) ?


2017. febr. 12. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak a maiakat.
2017. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
32 éves vagyok, vendéglátózom, tehát elég sok emberrel találkozom. Nem szedet vitaminokat, étrendkiegészítőket. Átlagosan táplálkozom, kis házi kaja, szendvics, néha gyorskaja... Soha semmi extra bajom nem volt még. Neha egy kis nátha, ami három nap alatt gyógyteával elmúlik. En nem úrtem ezeket. Ráadásul Pesten lakom. Tömegközlekedem is.
2017. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!