Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti, hogy vagytok ezzel?

Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
van bennem egyfajta félelem...folyt.lennt
2010. máj. 8. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
tehát nem merem igazán kibontakoztatni magam spirituálisan,mert tartok tőle,hogy az emberek félreértenének,csesztetnének...persze ügyelek arra,hogy ne fecsegjek másoknak ilyen dolgokról,csak aki konkrétan rákérdez ilyen jellegű témákra vagy egy hullámhosszon vagyok vele.csak talán a viselkedésemen megéreznek egyfajta "másságot"(?)nektek mi a tapasztalatotok ilyen téren? komoly válaszokat légyszi...
2010. máj. 8. 21:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az ezoterikus,spirituális témákat,de nem szoktam ezekkel előhozakodni,csak ha már jól ismerem az illetőt és tudom,hogy őt is érdekli.A legtöbb emberrel sajnos nem tudok ilyesmiről beszélgetni,ez így elég unalmas,de túl lehet élni...

Nem vettem észre ,hogy látnák,éreznék rajtam a "másságot".Nekem van egy ilyen érdeklődési köröm,de attól még ugyanolyan vagyok,mint bárki más.

Ne félj,a spirituális fejlődés fontos dolog és nem muszáj arról mindenkinek tudnia.

2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok. már 3. oszt. óta imádom ezt a témát és rengeteg élményem van vele, de mindig "másnak" éreznek, ahogy Te is mondtad. De nem kell ettől félned. Hidd el, a "más"-ság csak az előnyödre válik. én már nem "más2, hanem "különc" vagyok az emberek szemében. De jobb, mintha nem csinálhatnám azt, amit akarok, nem bontakozhatnék ki (ahogy Te is mondtad)... És lás csodát, soha boldogabb nem voltam :) Ha kell, írj e-mailt, talán tudok segíteni valahogy :)
2010. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!