Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én félek a szellemektől! Ti...

Én félek a szellemektől! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 19:54
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és lány.Régebben nagyon hittem a szellemekben és nem féltem tőlük most h annyi film szól a gonosz ölni vágyó szellemekről h este amikor egyedül vagyok az egész házban és elég sötét van levegőt is alig merek venni ha vmi furát hallok.....
2010. okt. 8. 19:58
 2/43 anonim ***** válasza:
69%
nem kéne ezzel a szarral annyit foglalkozni és akkor nem félnél.régen én is sokat foglalkoztam ezzel a témával.
2010. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%

En sosem engedtem meg a gyermekeimnek, hogy ilyen filmeket nezzenek, mivel tudtam azt, hogy milyen hatassal lesz rajuk.

Ne nezz ilyen filmeket ez a legelso amit megkell tenned, a masik dolog pedig, hogy amikor mar lefekudtel akkor elotte probalj valami olyan olvasni valot olvasni, ami lekoti a figyelmedet, de megis nyugtat. Ez lehet valami vidam olvasmany, de lehet valami olyan is, ami erdekel Teged, de a termeszetrol szoljon.


Foglalkozz onmagaddal es talalj valami hobbit, igy letudod kotni a gondolataidat!

2010. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
52%

nem léteznek kísértetek, more. logikátlan dolog félni valamitől, ami nincs.

a betörő, rablógyilkos, pszichopata trófeagyűjtő szexista vandál, az valami. de a halottak ártalmatlanok.

2010. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%

egy jó tanács: finoman szólva sz*rd le őket :)

régebben én is féltem az ilyesmiktől, alig mertem esténként járkálni a házban. aztán később rájöttem, hogy tulajdonképpen nem is kell semmitől sem félnem. ha léteznek is szellemek, nem bánthatnak minket! :) maximum jól ránk tudják hozni a frászt, mert élvezik ha észreveszik őket. ha pedig rettegsz, akkor még jobban élvezik a dolgot és tovább csinálják.

tehát ha hallasz valami zajt, vagy "szellem-szerű" dolgot, akkor ne félj, menj oda, nézd meg mi az. én például esténként mindig motoszkálást hallottam, persze a frászt hozta rám a dolog. aztán megelégeltem, mondtam magamnak hogy most bizony bátor leszek és kimegyek megnézi mi az.

...a cicám volt :)


kicsit hosszú lett, de remélem segítettem! :)

2010. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
69%

Én is ugyanígy vagyok vele.

Este a tükörbe se merek belenézni..

14/L

2010. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
24%

Érdekel a téma, időről időre művelődni szeretnék a témában,főleg az egzotikusabb szellemlényekkel kapcsolatban, aztán rájövök, hogy nem nagyon van szükségem arra, hogy mindenféle lények egyszer csak megjelenjenek és zargassanak, esetleg árnyéknál komolyabb alakot öltsenek.

Egy árnyék alakot még könnyen kezelek, főleg ha csak estefelé bukkannak fel, de ha már arcuk, torz emberszerű testük lenne, és látnám, ahogy hordákban követnek, lehet hogy nem bírnám idegekkel. :D

2010. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Én hobbit csinálok abból, hogy minden este éjfél előtt a tükör elé állok és belenézek. Hosszú percekig nézek bele, megvárva, hogy éjfél legyen, és el is múljon. Közben a tükröződő ajtót is figyelem. Mindig nyitva hagyom, és mivel az ajtóhoz közel van, nemcsak magam látom, hanem az is. Nekem még semmi problémám nem volt. A szobában is tükör van, nemcsak a fürdőben.
2010. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
21:54-es vagyok. A kérdésre válaszolva: én nem hiszek bennük, így nem félek. Mindenre tudok logikus magyarázatot találni.
2010. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 konnerth ***** válasza:
62%
A filmek csak hülyeségek(függetlenül attól hogy jól vannak megcsinálva)...de nem minden szellem akar ölni és pusztítani...a legtöbb szellem az "kedves" és csak azt akarja hogy eltünjön elről a világról.
2010. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!