Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint a programnak a gép, úgy...

Mint a programnak a gép, úgy a testnek a lélek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Így bizony!
2017. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem, ebben az analógiában program= test, gép = lélek.

Amire te gondolsz az:

Mint a programnak a gép, úgy a léleknek a test.

vagy

Mint gépnek a program, úgy a testnek a lélek.


Még ez se megy de az ezotériás marhaságokban szilárd megyőződéssel hiszel... Tanulni kéne és aztán gondolkodni..

2017. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ozmium42 ***** válasza:
Attól függ mit jelent a lélek.
2017. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A #2 válaszoló a sorrendet már javította, nekem már csak a szintek korrekciója marad.


A programnak nem a lélek a megfelelője, hanem az IDOS - Identity Operating System. ( Bővebben lásd: [link] )

Van a testben tehát, nézetem szerint, a számítógép programjához hasonló valami, de az nem a lélek.

2017. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia szerintem ezeket olvasd el inkább.


[link]


[link]


Kitartás, türelem kell hozzá, de van benne sok érdekes dolog a lélekről, tudattalanról.

2017. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezoterikus marhaság mint ahogy az egyikőtök írta..vagy tudományos maszlag? váljuk be semmit nem tudunk a sok véletlenről ..csak hinni akarunk..pedig a napok elmúlnak ahogy ahetek is
2017. márc. 1. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik fenti válaszban már lehetőségként szerepelt, de az analógiád szerint szerintem is inkább így helyes:

"Mint gépnek a program, úgy a testnek a lélek."

A testünk a hardver...

Bár... Ha a gép megsemmisül, a program megsemmisül, míg a test megsemmisülésével (energiává válásával) a lélek továbbra is "él", más dimenzióban.

2017. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már túlzott egyszerűsítés. Szellem, lélek, test. Legalább ennek a háromnak az egysége. A szellem van legközelebb Istenhez, ezért tagadják a létét. Freud-ot meg eszedbe sem jusson olvasni :)
2017. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!