Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testelhagyás rendszeres...

Testelhagyás rendszeres meditáció hatására? (lennt)

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 20:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
De jó =D kiváncsi vagyok rá mijen lehet.Ezentul elkezdek meditálni :D De mi van olyankor hogyha az ember elhagyja a testét és tud visszamenni ? akkor nem is érzünk semmit vagy látom magam kivülről vagy ijesmi ? nekem ez nem tiszta. hol ehet utánaolvasni az ijennek?
2010. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen látod magad kívülről. Általában az emberek, amint magukat látják pl. az ágyon feküdni, azonnal pánikba esnek és az "aranyfonál", ami az asztrál testet összeköti a fizikaival (van, aki ezüstfonálnak nevezi, ez a köldökből indul), rögtön visszahúzza őket, mint egy nagyon gyors csörlő. Általában izzadva, hevesen kapkodva a levegőt, néha sírva ugranak fel hirtelen az emberek ebben a pillanatban az ágyból, de ezt sokan csak álomnak vélik.

Amúgy én voltam a csi-s válaszoló. Szerintem ez igenis valós magyarázat rá, mert a meditációval rengeteg csi-t gyűjtesz magadba, az alsó tanteinbe. Az ősi kínai csi-kung mesterek képesek voltak teleportálni füstként - Mostmár értem, hogy hogyan értették. Ők is képesek voltak kiszállni az asztrál-testükkel a fizikaiból...

2010. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem anno 10 éve kb (most 17 vagyok),volt egy ilyen élményem. Ruhástul belemásztam a fürdőkádba, ami tele volt vízzel , és nem tudom mi volt az ok. Arra emlékszem hogy a fürdőszoba sarkából láttam magam, még a ruhámra is emlékszem.Engem is érdekel mi miért van.:D
2010. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és ennyi volt,hogy bemásztál a kádba?:-)
2010. jún. 2. 11:17
 15/16 anonim válasza:
Ruhástól belemásztam , és azt végignéztem a fürdőszoba sarkából , ahogy elfekszek a vízben, egyszerűen ahogy ott vagyok... leírhatatlan:D
2010. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez marha jó:-D
2010. okt. 20. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!