Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltam már fura álmaitok?...

Voltam már fura álmaitok? Mondanátok ide párat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Álmodtam meg már elöre emberek halálát...pl a saját apukámèt. Kèt héttel azelött hogy meghalt. Aztán volt egy álmon amiben egy ismeretlen fèrfit próbáltam lerángatni a sínekröl sajnos sikertelenül. Akkor èbredrem fel mielött elütötte a vonat. Pár napra rá a szomszèd faluban a síneken elütött a vonat egy fèrfit aki valamièrt ott áldogàlt. Nem tudom ez valami hátborzongato kèpesség e vagy csak vèletlen egybeesès de mindenesetre furcsa
2017. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja es mèg annyi hogy nagyon sokszor zuhanok álmomba. Ami amugy fantasztikus èrzès. Szabadnak èrzed magad gyönyörü a kilátás minden gyorsan esel lefele de mègis lassunak tünik. Viszont a "földet èrès" kegyetlen sz...r. Általában a becsapódás elötti pillanatban èbredek fel de ilyen hirtelen ès azt sem tudom hol vagyok es tényleg az van a tudatomban hogy ur isten most leestem valahonnan? Hogy eltem tul? Hol vagyok? Ilyenek. Ès kell egy fèl perc amèg kitisztul az agyam ès rájövök hogy valójában csak egy álom volt ès a saját ágyamban vagyok. Elözö voltam
2017. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Wow, ez szerintem valami értékes képesség. Nem tudom mennyire hiszel benne: Szerintem a szellemek akatnak veled kommuinkálni, figyelmedztetni

Köszi a válaszokat ^^

2017. márc. 28. 19:25
 4/5 anonim válasza:
Egy vilagvege volt az alom. Es eleg fura volt, majd a vegen azzal a sraccal ptobaltunk egyutt megmenekulni, akibe bele vagyok zugva... Illezve vigasztalt h nyugodjak meg, nem lesz semmi baj es atolelt.
2017. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ma ejjel azt almodtam ,hogy baratokkal egy erdoben voltunk, sotetedett mar de mi a buli kedveert maradtunk, sokat setaltunk egy oatak menten es talaltunk egy nagy elhagyatott epuletet. Csoda szep kulso kertje volt szobrokkal de latszott , hogy a mult fatyla mar egy ideje ra ereszkedett. Minden gondozatlan es koszos volt, fogadasbol egyessevel kellett bemenni, en voltam az elso aki bement az epuletbe. Nem feltem, de ahogyan beleptem a komor epuletbe olyan volt mintha egy mas vilagba ertem volna, beleptem az ajton meg egy percig lattam azt a komor szurkeseget , mint szokasosan a regi epuleteknel, szinte a doh szagot is ereztem. Ahogy beljebb mentem olyan volt , mintha egy masik vilagba ertem volna, minden uj volt es vissza mentem az idobe, korulottem emberek mozogtak, jarkaltak es nevetgeltek, az epulet megujjult , mindenszep volt, szinte ereztem a festek illatat es az uj dolgokat. Nagyon ijeszto alom volt , olyan volt mint egy dimenzio lepes vagy nem is tudom ra a megfelelo szot..
2017. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!