Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg kaptam érte a méltó...

Meg kaptam érte a méltó büntetésem? 📝

Figyelt kérdés
Nemrégiben beépültem a korai nyugdíjasokhoz 60+ évesnek adtam ki magam most pedig tőlem akarnak tanácsot kérni. Például gyereknevelésben házimunka kertészkedés és miegymásban, mellesleg jósnak is kiadtam magam és nem szállnak le rólam. 😏 Folyamatosan írnak rám, de nem akarom őket megbántani vagy ilyesmi. A leghajmeresztő sztorikkal kérésekkel jönnek hozzám. Kissé én is valahol hibás vagyok, mert másrészt ördögűzőnek is kiadtam magam (nem vagyok csaló vagy ilyesmi 🤗 ) Poénnak indult, de mára már teljesen beépültem közéjük. Azon gondolkodtam, hogyha már 66 éves vagyok "szellemileg" testileg is szeretnék az lenni, mert jövő héten lesz egy nyugdíjas találkozó és engem is meghívtak. Nem azért, mert menni szeretnék, de kényszerítenek rá. Úgy érzem, mintha valami szektába léptem volna be. Már lassan én is elhiszem, hogy annyi vagyok. 🤔
2017. ápr. 5. 21:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Csak most látom, hogy rektort írtam lektor helyet.

#8 Gondolom azért kerested vissza a hozzászólásaimat hátha találsz valami fogást rajtam vagy elíráson kapsz, hogy egyik helyen 66 éves vagyok a másikon 67 éves, de ilyen nincs. Precíz vagyok és hiteles. :D

2017. ápr. 6. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!